Nowy TICKLESS® RUN do biegania ultradźwiękowe urządzenie chroniące przed kleszczami

TICKLESS® RUN do biegania ultradźwiękowe urządzenie chroniące przed kleszczami


TIC8

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


219,00 zł

TICKLESS® RUN do biegania

Dystrybutor: Provect Sp. z o.o., ul. Gajowa 1, 43-100 Tychy

index: TIC8

Tickless to urządzenie chroniące przed kleszczami.

Chroń się przed kleszczami podczas biegania i innych aktywności outdoorowych. Odporne na zachlapania urządzenie TICKLESS® Run sprawdzi się w terenie dzięki akumulatorowi: działa 7-14 dni po naładowaniu. Jest ultralekkie i łatwo zamontujesz je na sznurówce buta. Nagrodzony w prestiżowym A’Design Award.

zasięg działania: promień ~2,5 m

sposób montażu: specjalna gumka

wielokrotne ładowanie akumulatora

Tickless Run: Bezpieczeństwo dla biegaczy i sportowców

Specjalnie zaprojektowany z myślą o biegaczach i sportowcach, Tickless Run łączy w sobie funkcje ochrony przed kleszczami z dodatkowymi elementami bezpieczeństwa. Oprócz ultradźwiękowej ochrony przed kleszczami, urządzenie posiada wbudowane oświetlenie LED, które poprawia widoczność po zmroku, zwiększając bezpieczeństwo podczas wieczornych treningów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą rezygnować ze swojej pasji do biegania, nawet w terenach zwiększonego ryzyka występowania kleszczy.

Urządzenia działają na zasadzie emisji ultradźwięków, które są niesłyszalne dla ludzi i zwierząt domowych, blokują główny narząd zmysłu kleszczy (narząd Hallera) powodując, że pasożyty nie wyczuwają żywiciela. Urządzenia Tickless Run są niezawodne i łatwe w użyciu, co sprawia, że stanowią idealną ochronę dla całej rodziny podczas aktywności na świeżym powietrzu a także dla sportowców.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.