Vega Mix Naturalny preparat owocowo-warzywny


C5

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


99,00 zł

Vega Mix Owoce i warzywa w postaci micelarnio-liofilizowanej.

Produkcja - Wyprodukowano w UE dla Guardian International, 66-016 Zielona Góra, Łężyca-Budowlanych 5/4

index: C5


Pięcioskładnikowy preparat warzywno-owocowy w postaci micelarno-liofilizacyjnej
Preparat polecany jest kobietom i mężczyznom, osobom z nadwagą i wszystkim dbającym o swój wygląd ze względu na zawarte składniki i ich nieocenione właściwości.

Sekretem skuteczności Vega Mix jest zastosowanie odpowiedniej kompozycji warzyw i owoców, i wykorzystanie ich wszechstronnego działania w taki sposób, aby wspierać funkcje organizmu mężczyzny.

W produkcji zastosowano unikatowe na skalę światową, połączenie dwóch technologii – liofilizacji i micelizacji (Nutrient Transport Concept), dzięki czemu przyswajalność zawartych w owocach i warzywach substancji odżywczych została zwiększona, aż 5-cio krotnie! Oznacza to, że Vega Mix jest nie tylko produktem naturalnym (nie zawiera sztucznych dodatków), ale i wyjątkowo skutecznym w działaniu.

Przyjmując Vega Mix regularnie, dostarczamy więc swojemu ciału naturalnie zbilansowaną ilość witamin oraz makro i mikro-elementów zawartych w warzywach i owocach, a także wszystkie dobroczynne właściwości, jakie w sobie zawierają.

Vega Mix Po wypiciu wypełnia około 3/4 zawartości żołądka dając uczucie sytości oraz odcina na dłuższy czas apetyt (również na słodycze). W trakcie odchudzania 1 koktajl zastępuje jeden główny posiłek. Warto pamiętać, by po spożyciu koktajlu wypić co najmniej szklankę niegazowanej wody, aby wspomóc pęcznienie warzyw i owoców w żołądku.

1 łyżka Vega Mix w tej technologii zastępuje 150 g surowych warzyw i owoców!

Sposób użycia:
W diecie wypełniająco - odchudzającej od 1 do 3 łyżek produktu na 1 szklankę letniej wody lub mleka z jedną łyżeczką miodu lub 1 szklankę dowolnego soku. Wymieszać i szybko wypić.

Profilaktycznie w diecie witalizująco - odmładzającej 1 łyżka produktu dziennie na 1 szklanki letniej wody lub mleka z jedną łyżeczką miodu.

UWAGA! Nasi klienci stwierdzili wzmocnienie działania preparatów zawierających błonnik po rozprowadzeniu w maślance, jogurcie. Można je wtedy spożywać na gęsto, łyżeczka, jak deser.

Skład Vega Mix:
liofilizowana marchewka karotka i seler, micelarny pomidor i burak.

Przeciwwskazania:
alergia na wymienione warzywa

100g produktu odpowiada 11 kcal.

Micelizacja:
Jest to rozdrobnienie owoców i warzyw do postaci molekularnej. Taki produkt w bardzo szybkim czasie jest przyswajany na poziomie komórkowym. Micelizacja gwarantuje przyswajalność oleistych witamin A, D, K, beta karotenu, koenzymu Q10, kwasu tłuszczowego Omega 3 na poziomie blislim 100%! Tak przygotowane witaminy wchłaniają się pięciokrotnie efektywniej.

Liofilizacja:
Jest to pewien rodzaj suszenia w próżni, gdzie kryształki zmrożonej wody usuwane są wraz z azotanami i ciężkimi metalami poprez sublimację. Produkt nie posiada sztucznych barwników i konserwantów.

Lód przechodzi bezpośrednio w parę z pominięciem stanu ciekłego. Owoce i warzywa zamrażane są do temperatury -39,9°C. Takie przetwarzanie żywności pozwala zachować najcenniejsze składniki i właściwości: witaminy, pierwiastki, białka i mikroelementy. Produkt po zetknięciu się z wodą odzyskuje pierwotny smak, kolor i właściwości.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.