NAILINEX Płyn do paznokci 50 ml Dr Michaels Łuszczyca


FEB11

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


189,00 zł

NAILINEX Płyn do paznokci 50 ml

Dystrybutor: Febumed

Nailinex płyn do paznokci to naukowo opracowana formuła mająca na celu odżywienie suchej i łuszczącej się skóry w okolicach paznokci oraz wzmocnienia łamliwej płytki paznokcia. Posiada doskonałe właściwości nawilżające i wygładzające. Regularnie stosowany zmniejsza suchość skóry oraz płytki, czyniąc je gładszymi i odpornymi na pęknięcia. Likwiduje szorstkość płytki paznokciowej. Nasila działanie keratolityczne, polegające na osłabieniu występowania objawów hiperkeratozy, w efekcie czego hamuje powstawanie zgrubień paznokci spowodowanych m.in. łuszczycą. Dzięki unikalnemu połączeniu naturalnych olejków eterycznych i ekstraktów ziołowych, umożliwia substancjom czynnym dogłębną penetrację płytki paznokciowej i struktur objętych zmianami łuszczycowymi. Nie zawiera sterydów. Produkt przebadany dermatologicznie.

WSKAZANIA I STOSOWANIE PREPARATÓW Z SERII DR MICHAELS:

Przy użyciu szczoteczki z miękkim włosiem płytkę paznokciową, powierzchnię wokół i pod paznokciem, należy umyć Żelem myjącym Dr Michaels. Preparat po ok. 2-3 minutach zmyć ciepłą wodą i osuszyć skórę ręcznikiem.
Przy pomocy wacika, powierzchnię paznokcia, wokół paznokcia i pod paznokciem, posmarować płynem do paznokci NAILINEX (przed użyciem wstrząsnąć). Pozostawić do wyschnięcia na ok. 5 min.
Na te same miejsca, nanieść NAILINEX Krem do paznokci. Pozostawić do wchłonięcia na ok. 5 minut – nie wycierać! Stosować 2 razy dziennie – rano i wieczorem.

Stosować przewlekle do osiągnięcia pożądanych efektów.

ZANIM ZACZNIESZ UŻYWAĆ:

W celu wykluczenia reakcji alergicznych, preparat należy zastosować na niewielkiej powierzchni ciała zgodnie z podanym sposobem użycia. Po aplikacji, obserwować skórę przez 48 godzin, czy nie pojawią się zmiany świadczące o nadwrażliwości na składniki preparatu. Nie zmywać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry w miejscu użycia produktu, należy zmyć ją wodą z mydłem i skontaktować się z lekarzem. Stosując kilka preparatów jednocześnie, test każdego z nich należy przeprowadzić w innym miejscu na ciele.

SZCZEGÓLNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.
Unikać kontaktu z oczami, w razie jego wystąpienia przemyć oczy wodą aż do ustąpienia pieczenia.
Nie stosować na duże powierzchnie uszkodzonej skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.UWAGI:

Ze względu na zawartość naturalnych olejków, preparat może czasami przybierać barwę brązową.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Nie zamrażać.

W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry, wysypki, preparat należy zmyć wodą z mydłem i zaprzestać jego stosowania. Zasięgnąć porady lekarza.

INGREDIENTS/SKŁADNIKI

AQUA, ACETIC ACID APPLE CIDER VINEGAR, SODIUM THIOSLILPHATE POLYSORBATE 20, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, SALIX ALBA BARK EXTRACT ORIGANUM VULGARE OIL, BENZYLALCOHOL, SALICYLIC ACID, GLYCERINE, SORBIC ACID, THYMUS VULGARIS OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS OIL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, CITRUS RETICULATA PEEL OIL, CITRUS AURANTIFOLIA OIL, ZINGIBER OFFICINALE OIL, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK OIL, BRASSICA NIGRA SEED OIL

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.