DHATAKI Obfite krwawienia menstruacyjne Herbatka ayurwedyjska


S30

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


29,00 zł

DHATAKI - Obfite krwawienia menstruacyjne. Herbatka ajurwedyjska.

Dystrybutor: SIDDHI ul. Mickiewicza 4 lok. 4, 42-217 Częstochowa

Index: S30

DHATAKI - herbatka ziołowa SUPLEMENT DIETY w formie suszu roślinnego

Asparagus racemosus korzystnie działa w stanach silnego lub przedłużającego się krwawienia menstruacyjnego. Harmonizuje układ hormonalny i cykl menstruacyjny. Korzystnie wpływa na spokojny przebieg miesiączki i jej objawy. Optymalizuje samopoczucie psychiczne w stanach rozdrażnienia i nerwowości. Korzystnie działa na układ rozrodczy u kobiet.

Substancje czynne Wartość w jednej dziennej porcji produktu tj.:6g Asparagus racemosus (szparag groniasty-korzeń) 1 g Tinospora cordifolia (Guduchi-owoc) 1 g Foeniculum vulgare (koper włoski-ziele) 1 g Apium graveolens (seler zwyczajny -korzeń) 0,5 g Curcuma longa (kurkuma długa-kłącze) 0,5 g Emblica officinalis (liściokwiat garbnikowy-owoc) 0,5 g Terminalia chebula (migdałecznik chebułowiec-owoc) 0,5 g Terminalia bellerica (barro-owoc) 0,5 g Coriandrum sativum (kolendra siewna-owoc) 0,5 g


Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Sposób użycia: Zaleca się spożywać 6 gram produktu dziennie.

Jedną łyżeczkę (miarka) suszu roślinnego tj.: 2 g zalać ok. 200 ml wrzątku i gotować od 3 do 5 minut, ciepłą herbatkę spożywać trzy razy dziennie najlepiej przed jedzeniem. W razie potrzeby można słodzić miodem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. . Ilość porcji w opakowaniu: 16

Producent: Everest Ayurveda (P) L.t.d., Nepal

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.