Oil Massage 250ml - Olejek do masażu Viti Life


OM6

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


50,00 zł

Olejek do masażu Oil Massage Viti Life

Dystrybutor: Magnesium Vita sp. z o.o. , Niepodległości 8a/2, 65-001 Zielona Góra

index: OM6

Olejek do masażu. Rozgrzewa i koi ból

To kompozycja o intensywnym działaniu rozgrzewającym, stworzona ma bazie magnezu o strukturze jonowej, substancji DMSO oraz mieszanki z wyciągów roślinnych i olejków eterycznych. Oil Massage wykazuje silne działanie regenerujące, przeciwbólowe i przeciwzapalne, co sprawia iż idealnie nadaje się zarówno do masaży klasycznego, zdrowotnego jak i sportowego.

Preparat ma przyjemny zapach. Dzięki oleistej konsystencji stanowi idealne podłoże do masowania, szybko się wchłania z powierzchni skóry, pozostawiając przyjemne uczucie ulgi i odprężenia.

Oil Massage znajduje zastosowanie podczas masażu zmęczonych mięśni i stawów. Wyraźnie zmniejsza różnego rodzaju stany bólowe, przynosi ulgę w schorzeniach reumatycznych, szybko uzupełnia niedostatki magnezu. Eliminuje skurcze i zakwasy mięśni oraz zwiększa wydolność fizyczną. Olejek wyraźnie pobudza krążenie i może być z powodzeniem stosowany w przypadku pielęgnacji osób obłożnie chorych (zapobieganie odleżynom)

Sposób użycia:

Produkt do użytku zewnętrznego. Aplikować na czystą, wolną od preparatów chemicznych (kremy, dezodoranty) powierzchnię skóry.

Produkt jest w 100% bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Unikać kontaktu z oczami.

Przeciwwskazania - nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

Nie stosować u dzieci poniżej 3 r.ż.

Skład: ziołowa mieszanka do masażu (70% vol. Alcohol, Denat., Menthol, Aqua, Needle Extract, Menthol, Parfum, CI 19140, CI 28440 D-Limonene) DMSO (Dimetylosulfotlenek), Magmez o strukturze jonowej.

Produkt 100% naturalny

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.