Miesięcznik! O czym lekarze Ci nie powiedzą Najnowszy numer Od dzisiaj Miesięcznik


AVT2

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


14,00 zł

"O czym lekarze Ci nie powiedzą" - Twoje zdrowie w Twoich rękach - Od tego numeru miesięcznik, Nr wydania: 3(17)/2016, data wydania: maj 2016, zasięg: prasa ogólnopolska.

Pismo skierowane jest do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.

Czy marihuana leczy? Czy surowe jedzenie może sprawić, że zniknie problem alergii? Czy joga uspokoi jelita? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w najnowszym numerze magazynu O Czym Lekarze Ci nie powiedzą.

W tym wydaniu podpowiadamy też, jak sprawić, by życie seniora było satysfakcjonujące, gdzie znaleźć wsparcie i pomoc w opiece nad chorymi krewnymi, jak pozbyć się z mieszkania pułapek, które utrudniają starszym osobom życie.

Podajemy sprawdzone i naukowo potwierdzone sposoby na walkę ze sklerozą, cukrzycą, szumami usznymi oraz chorobami prostaty. Na naszych łamach znajdziesz obszerny materiał dotyczący serca - poznasz jego wrogów i sprzymierzeńców.

Wiosna pobudza w nas chęć zmian, poprawienia swojego wyglądu, zdrowia, życia. W związku z tym przygotowaliśmy artykuły dotyczące odchudzania i urody. Piszemy w nich o nietypowej metodzie odchudzania, faktach i mitach na temat detoksu oraz pielęgnacji skóry i włosów. Miłej lektury.

Od bieżącego wydania będziemy spotykać się co miesiąc - magazyn będzie teraz miesięcznikiem! Miłej lektury!


Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.