Czasopismo "O czym Lekarze Ci nie powiedzą" Luty 2017


AVT22

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


14,00 zł

Czasopismo "O czym Lekarze Ci nie powiedzą" Luty2017

Dystrybutor: AVT Korporacja

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to miesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.

Redaktor Naczelny poleca

Jak działa układ immunologiczny? Skąd się biorą choroby autoimunologiczne? Czy naprawdę jesteśmy skazani na to, by reumatyzm, choroba Crohna, stwardnienie rozsiane czy toczeń powoli, ale nieubłaganie niszczyły nam życie? W raporcie specjalnym przedstawiamy protokół dr Terry Wahls, który pomógł jej okiełznać SM. Opisujemy także historię trzech innych kobiet, którym determinacja i konsekwentne zmiany w trybie życia pozwoliły odzyskać zdrowie.

Z kolei temat numeru poświęcamy jednej z największych plag XXI wieku - chorobom reumatycznym.

W artykule „Zanurz się po zdrowie” piszemy o tym dlaczego zimą warto wybrać się do term oraz jakie zabiegi zalecane są przy konkretnych przypadłościach zdrowotnych.

W tym wydaniu mamy też dobrą wiadomość dla sercowców - magnez jest jednym z najskuteczniejszych leków! Ponadto radzimy jak naturalnie walczyć z grypą oraz podajemy nasz subiektywny wybór 10 najlepszych antyoksydantów.
Jako że luty jest miesiącem miłości, w tym numerze znajdziecie Państwo interesujący tekst o tym, co jest przeciwwskazaniem do uprawiania seksu w każdym wieku, a co nie (podpowiadamy też, jak sobie radzić z drobnymi przeszkodami w tej materii).

Poza tym, jak w każdym numerze, nasz Stary Doktor radzi, jak uporać się z przesuszoną skórą i znacznie poważniejszą insulinoopornością, natomiast Paul Chek tłumaczy, jak poprzez trening mięśni przyciągających i wypychających wzmocnić górne partie ciała.


Zapraszamy do lektury,

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.