Czasopismo "O czym Lekarze Ci nie powiedzą" Lipiec 2017


AVT32

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


14,00 zł

Czasopismo "O czym Lekarze Ci nie powiedzą" Lipiec 2017

Dystrybutor: AVT Korporacja

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to miesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.

Redaktor Naczelny poleca

Posiadanie psa lub kota daje mnóstwo radości. Czworonożni przyjaciele chronią nasze serca przed zawałem, odmładzają nas i... lepiej niż współmałżonkowie pomagają wrócić do zdrowia osobom hospitalizowanym w wyniku zawału lub choroby wieńcowej. Jednak obcowanie ze zwierzętami ma swoje minusy. Wiele z nich bowiem przenosi niebezpieczne dla człowieka drobnoustroje, co może skutkować zakażeniem toskoplazmozą, leptospirozą, chorobą kociego pazura czy ornitozą. Dość powiedzieć, że na czwartym miejscu w rankingu najgroźniejszych zwierząt znajduje się... pies!

W najnowszym numerze magazynu O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą piszemy, jak odwrócić choroby jelit i dzięki temu uchronić się przed astmą, depresją oraz innymi poważnymi schorzeniami. Nie zabrakło też tematów wakacyjnych. Podajemy 10 sposobów, by grillowanie nie było tak zabójcze dla zdrowia. Radzimy też jak korzystać z sauny i jaki jej rodzaj wybrać. A także przedstawiamy najnowsze badania dotyczące wpływu jazdy rowerem na zdrowie.

W czerwcowym wydaniu wyjaśniamy również, jak przebiega proces badania i weryfikacji leków bądź metod leczniczych nim zostają dopuszczone do użycia. Poza tym piszemy, czym są polipy i dlaczego warto je mieć na oku, a czasem wręcz pozbyć się ich czym prędzej. Jak zwykle nie zabrakło porad Starego Doktora i Detektywa Medycznego.

Zapraszamy do lektury,
Marta Borek-BiałeckaNewsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.