Dieta optymalna Książka Ewy Bednarczyk-Witoszek Co powinniśmy jadać, a czego unikać


DDP1

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


35,00 zł

Książka - Dieta optymalna Co powinniśmy jadać, a czego unikać
Autor: lekarz specjalista Ewa Bednarczyk-Witoszek.
380 stron. Format B5. Wydawnictwo KOS.

Dystrybutor: Prak. Lekarska lek. med. Ewa Bednarczyk -Witoszek, Przyklinga 18, 20-551 Katowice


Ewa Bednarczyk-Witoszek, urodziła się w 1963 roku, ukończyła wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uzyskała drugi stopień specjalizacji z zakresu laryngologii. Diety w różnych dziedzinach medycyny zgłębia już od 25 lat.

Pasjonująca lektura prezentująca nowatorskie podejście do procesu leczenia. Autorka udowadnia, że to co jemy ma istotny wpływ na stan funkcjonowania organizmu i nasze zachowanie.

Jest też odwrotnie, utrzymywanie nawykowych przekonań ma wpływ na kontynuację nawykowego sposobu żywienia. Nawyki warto co jakiś czas weryfikować urozmaicając sobie w sposób przyjemny życie…

Autorka poprzez swoją opisaną w tejże książce dietę dobrych i złych produktów zmierza do diety idealnej, która doprowadza do całkowitego zdrowia fizycznego i likwiduje przypadłości, których często nawet nie zauważamy, nad którymi przechodzimy do porządku dziennego, mówiąc, że jesteśmy zdrowi…

Książka Dieta Optymalna to Obowiązkowa lektura dla każdego pacjenta, lekarza i wszystkich osób zajmujących się terapią nałogów i nawyków.

Dieta powinna być ważnym środkiem diagnostycznym i leczniczym. Dieta idealna to dieta, która doprowadza do całkowitego poczucia bezpieczeństwa, do wzrostu samoakceptacji, wspomaga myślenie, pomaga tworzyć prawidłowe związki i samorealizować się.

Dieta idealna to dieta, na której to czego oczekujemy zostaje nam dane… Dlatego zdrowej diety nie można rozdzielać od szeroko pojętego prawidłowego sposobu życia.

Książka zaadresowana jest do osób na diecie optymalnej, które nie pozbyły się jeszcze wszystkich swoich dolegliwości. Zaadresowana jest również do "zwykłych zjadaczy chleba", lecz zainteresowanych zmianami, i do szerokiej grupy osób, które są na diecie wegetariańskiej.

"Dieta optymalna" zaadresowana jest do osób, które chcą się pozbyć chorób i innych uciążliwości jak najmniejszym kosztem. Zachęca do wizyt u lekarza (profilaktyka i leczenie), proponuje poszerzenie wachlarza dostępnych środków diagnostycznych i leczniczych stosowanych we współczesnej medycynie… o dietę.

W tej książce zawarty jest klucz do długowieczności i Świata Bez Chorób.

Linus Pauling - dwukrotny laureat Nagrody Nobla (1901-1994) przewidział

"Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra."


Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.