Holistic Health 01/2021 sytczeń luty 2021


AVT102

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


15,90 zł

Holistic Health 01/2021

Wydawnictwo: AVT-Korporacja Sp. z o.o. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa

index: AVT102

REDAKTOR NACZELNY POLECA

Styczniowo-lutowe wydanie naszego magazynu jest wyjątkowe i to z wielu powodów.

Po pierwsze, ogłaszamy w nim akcję „Szczepionka na nieprzyzwoitość”. Włączamy się tym samym w nurt zdroworozsądkowego podejścia do szczepień, które spełnią swoją funkcję tylko wtedy, gdy przystąpimy do nich masowo, bez wyjątków. Każda osoba, która powiadomi nas o tym, że zdecydowała się zaszczepić przeciwko COVID-19, otrzyma w prezencie elektroniczne lub papierowe wydanie kolejnego, czyli 2/2021, numeru „Holistic Health” (szczegóły na str. 105).

Po drugie, w raporcie pt. „Cała prawda o koronawirusie” znajdziecie Państwo bezcenne informacje, na czym polega podstępność tego wroga i jak się przed nim chronić, zanim zdążymy się zaszczepić.

Po trzecie, w naszym Webinarium przedstawiamy wyniki najnowszych badań na temat suplementów diety. Okazuje się, że niektóre z nich mają tak wszechstronne działanie, iż mogą nas uwolnić od konieczności stosowania innych parafarmaceutyków.

A po czwarte, także w tym numerze zamieszczamy (na 23 stronach!) prozdrowotne porady uznanych amerykańskich ekspertów, których cechuje holistyczne podejście do problemów zdrowotnych i niezależność – nie są związani z instytucjami narzucającymi tendencyjność w opracowaniu wyników badań. Na udzielanych przez nich wskazówkach można więc niewątpliwie polegać. Zapraszamy do lektury!

Ponadto w numerze: historia Patrycji, która wyleczyła się z raka trzustki; rozmowa z Renatą Przemyk, lubianą i cenioną piosenkarką; efekt jo-jo jako przyczyna demencji; fakty i mity na temat żywności funkcjonalnej oraz wiosenna rewitalizacja cery.

Miłej lektury!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.