Czasopismo "O czym Lekarze Ci nie powiedzą" Listopad 2017


AVT37

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


14,00 zł

Czasopismo "O czym Lekarze Ci nie powiedzą" Listopad 2017

Dystrybutor: AVT Korporacja

Redaktor Naczelny poleca

Ogłaszamy listopad miesiącem sprzątania... wewnętrznego! Ten numer poświęciliśmy obronie przed toksynami i walce z nimi. Czy wiesz, że metale ciężkie, trwałe zanieczyszczenia organiczne (TZO) oraz bisfenol A (BPA) mogą przyczyniać się do rozwoju cukrzycy? O tym jak sobie radzić ze słodką chorobą oraz jak uniknąć jej groźnych powikłań piszemy w temacie numeru.

Natomiast w raporcie specjalnym podpowiadamy, jak pozbyć się metali ciężkich z organizmu. Jesienne chłody i pluchy sprzyjają przeziębieniom. Podajemy Wam kilka sprawdzonych, naturalnych sposobów na zapalenie gardła. W tym wydaniu znajdziecie też ciekawy tekst o leczniczej mocy krioterapii. Tym razem w O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą rozprawiamy się z mitami na temat nietolerancji laktozy. Co jest nietolerancją, a co już alergią? Ile mleka można bezkarnie wypić? Jakie zamienniki wybrać?

W Halloween nie może zabraknąć straszydeł i upiorów. U nas straszy mroczna porfiria. To ta choroba dała początek opowieściom o wampirach! Szczególnie jednak zachęcam do lektury tekstu Dagmary Moszyńskiej pt. „Walka o głos”, który opowiada o zmaganiach ludzi pozbawionych przez nowotwór krtani z własnym kalectwem - o to, by zachować jedną z najważniejszych społecznych funkcji - możliwość werbalnej komunikacji. Poza tym w numerze, jak zawsze znajdziecie porady Starego Doktora (tym razem dotyczące nerek i zaburzeń krążenia) oraz Medycznego Detektywa (jak cofnąć alzheimera).

Zapraszam do lektury,
Marta Borek-Białecka

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.