Książka "Witminy. Mój sposób na zdrowie"


LEW4

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


27,00 zł

Książka "Witminy. Mój sposób na zdrowie"

Autor: Beata Peszko

Terapie witaminowe
Unikalne dawkowanie
Koncept Medycyny Komórkowej
według doktora Matthiasa Ratha

Witaminy, mój sposób na zdrowie jest kolejną książką Beaty Peszko. Przedstawia wiele terapii witaminowych pomocnych w zapobieganiu różnym chorobom, także tym uważanym za nieuleczalne, jak np. SM, ich leczeniu oraz łagodzeniu ich objawów. Pragnieniem autorki jest pokazanie możliwości pomocy samemu sobie i zwrócenie uwagi na celowość stosowania niekonwencjonalnych metod leczenia.

Witaminy, mój sposób na zdrowie to nie pierwsza książka Beaty Peszko o Zdrowiu i naturalnych drogach do niego. Autorka pisze nie tylko jako fachowiec – farmaceuta, ale jako osoba dzieląca się z Czytelnikami swymi własnymi doświadczeniami i przedstawiająca osiągnięcia w swej drodze do zdrowia.

Jako „Wounded Healer” (Zraniony Uzdrawiacz) zwraca uwagę Czytelnika na brak dostępnych fachowych informacji dotyczących roli witamin dla zdrowia, zdrowego żywienia i medytacji, przedstawiając szczegółowe informacje na ich temat. Autorka podkreśla wartość naturalnego leczenia wielu chorób chronicznych, wbrew powszechnemu przekonaniu, że leki oferowane przez firmy farmaceutyczne mogłyby być pomocne. Niestety, leki te mają bardzo groźne skutki uboczne.
Szczegóły postępowania dla odzyskania zdrowia drogami zgodnymi z Naturą, z uwzględnieniem czynników psychologicznych, są w Witaminach, moim sposobie na zdrowie bardzo oczywiste i przekonywujące.
Czy apel o szukanie przyczyny SM zakończy się zwycięstwem, czas pokaże. Póki co, zdrowy tryb życia we wszystkich wymiarach jest wart wysiłku, tak jak książka jest warta jej dokładnego czytania.
dr n. med. Joanna Woyciechowska, neurolog

Książka Witaminy, mój sposób na zdrowie jest fascynującą lekturą. Autorka omawia w niej poszczególne witaminy, ich rolę w organizmie, zapotrzebowanie na nie oraz objawy ich niedoboru. Porównuje witaminy naturalne z syntetycznymi, podkreślając zalety tych pierwszych i wskazując ich źródła.
Omówione są w niej diety dla poszczególnych chorób, jak atopowe zapalenie skóry, choroby Alzheimera i Parkinsona, cukrzyca, łuszczyca, nadciśnienie, choroby układu krążenia, artroza, alergie, SM oraz choroby nowotworowe. Autorka opisuje terapie antycholesterolowe, krytycznie oceniając leczenie statynami.
Książka Beaty Peszko zdumiewa wszechstronnością i wnikliwością oceny roli witamin, minerałów i diety odpowiedniej dla zachowania zdrowia. Jest godna polecenia zarówno pacjentom, osobom zdrowym, jak i lekarzom.
dr med. Barbara Patzer

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.