Holistic Health 06/07 2022 lipiec sierpień


AVT129

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


16,90 zł

Holistic Health 07/08 2022 lipiec sierpień

Wydawnictwo: AVT-Korporacja Sp. z o.o. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa

index: AVT129

Jet lag, choroba górska, biegunka podróżnych, kinetoza… Lista chorób i przypadłości, które mogą nam uprzykrzyć wakacyjny pobyt nawet w najpiękniejszym zakątku świata, jest długa. Na szczęście lista sposobów na uniknięcie tych zagrożeń, przygotowana przez amerykańskich ekspertów, których artykuły publikujemy w każdym numerze naszego magazynu, wcale nie jest krótsza.

Warto się z nią zapoznać, bo obejmuje wyłącznie metody o skuteczności potwierdzonej naukowo. Z pełnym zaufaniem można się również odnieść do naszego superprzewodnika po substancjach o właściwościach antynowotworowych, występujących w warzywach i owocach. Wyniki badań potwierdzają, że niektóre antyoksydanty i barwniki roślinne, w tym chlorofil, są naszymi sprzymierzeńcami nie tylko w zapobieganiu rakowi, lecz również w jego zwalczaniu. Jeśli więc stosujemy właściwą dietę i sięgamy po odpowiednie suplementy, zwiększamy swoje szanse na zachowanie zdrowia. Ale czy w ten sposób zmniejszymy w jelitach populację bakterii gnilnych, wytwarzających substancje kancerogenne?

Ważnych pytań, na które odpowiadamy w lipcowo-sierpniowym wydaniu „Holistic Health”, jest więcej: od czego zacząć ratowanie rozpadającego się związku, co włączyć do diety, by pobudzić w organizmie wytwarzanie białka młodości, dlaczego lekarze wiążą tak duże nadzieje z przeszczepianiem wiriomu jelitowego, skąd się biorą przebarwienia na skórze i jak się ich pozbyć… Zapraszamy do lektury!

A ponadto w numerze: poruszająca historia malutkiego Grzesia cierpiącego na ultrarzadką chorobę, którą nareszcie można leczyć, a także druga część dossier poświęconego najefektywniejszym metodom detoksykacji i kolejny wykład dr Sarah Myhill, w którym ta wybitna przedstawicielki medycyny ekologicznej wyjaśnia, dlaczego najprostsze środki, takie jak jod czy witamina B12, niezwykle skutecznie wspierają procesy naprawy i odbudowy zachodzące w naszym organizmie.

Zapraszam do lektury!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.