Nowy O czym lekarze ci nie powiedzą 08/2022 sierpień 2022

O czym lekarze ci nie powiedzą 08/2022 sierpień 2022


AVT130

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


16,90 zł

O czym lekarze ci nie powiedzą 08/2022

Wydawnictwo: AVT-Korporacja Sp. z o.o. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa

index: AVT130

REDAKTOR NACZELNY POLECA

Pasożyty mogą nieźle namieszać nie tylko w jelitach, ale i w głowie! Niektóre potrafią subtelnie modyfikować nasze zachowania od zwyczajów zakupowych i prowadzenie auta po podejście do związków. Dlaczego jedni się nimi zakażają, a inni nie? Jak się ich pozbyć? O tym, wszystkim przeczytacie w Raporcie Specjalnym.

Z kolei Temat Numeru sierpniowego wydania O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą poświęciliśmy sposobom na oddalenie widma demencji. Badania naukowe opublikowane w czerwcu tego roku dowodzą, że tworzenie nowych komórek mózgowych poprzez naukę nowych rzeczy, medytacja, dieta i ruch redukują ryzyko choroby Alzheimera.

Warto też przeczytać, o tym, dlaczego osoby wysoko wrażliwe są darem dla świata. W tym numerze piszemy także o tym, jak zdrowo i bezpiecznie przetrwać lato – a zatem o podróżach, ochronie przeciwsłonecznej i piciu wody.

Ponadto jak zwykle w numerze zalecenia Starego Doktora dotyczące zapobiegania urazom stawów oraz nadpotliwości. Przedstawiamy również sprawdzone sposoby radzenia sobie z zaburzeniami dwubiegunowymi i czyrakami, a Detektyw Medyczny podpowiada, które rośliny wspomagają leczenie zapalenia spojówek.

Miłej lektury!

Marta Borek-Białecka

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.