Nowy Holistic Health 05/06 2024

Holistic Health 05/06 2024


AVT168

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


19,90 zł

Holistic Health 05/06 2024

Wydawnictwo: AVT-Korporacja Sp. z o.o. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa

index: AVT168

REDAKTOR NACZELNY POLECA

Statystyki chorób sercowo-naczyniowych są alarmujące – to od lat najczęstsza przyczyna znacznego pogorszenia komfortu życia i, niestety, śmierci. Co możemy zrobić, żeby nasze serca biły jak najdłużej? Na to pytanie odpowiadamy w Dossier, w którym eksperci przekonują, że aż 80% przedwczesnych zgonów z powodu chorób serca możemy zapobiegać, dokonując niewielkich zmian w stylu życia i diecie.

Temat Numeru poświęciliśmy za to zwiększeniu skuteczności tych zmian i suplementacji, ponieważ często jest tak, że nie widzimy efektów swoich starań z powodu łatwych do skorygowania drobnych błędów, takich jak niewłaściwe łączenie składników pokarmowych lub przyjmowanie suplementów diety o niewłaściwej porze dnia.

Raport to tym razem kompendium wiedzy o grzybach leczniczych, wykorzystywanych w medycynie naturalnej od tysięcy lat, a z Esktraktu z badań dowiesz się, jak wielką leczniczą moc mają konopie. W rubryce Uznane Remedia znajdziesz cenne informacje o prozdrowotnych właściwościach koenzymu Q10 i resweratrolu.

W rozmowie z Michaelem Curtisem i Anną Aftowicz staramy się za to odpowiedzieć na pytanie, jak być szefem własnego życia i odzyskać nad nim kontrolę? Bohaterem Ku pokrzepieniu jest natomiast Alkoholik z TikToka, Łukasz Tchórzewski, który opowiada o drodze do trzeźwości i dzieli się z nami wiedzą, w jaki sposób pomóc alkoholikowi zerwać z nałogiem.

Ponadto z tego numeru dowiesz się m.in., w jaki sposób zadbać o przodostopie i odzyskać mobilność i jak wspierać kobiety w trakcie leczenia raka piersi oraz motywować je do walki z chorobą. W Kąciku z przepisami znajdziesz recepturę na pyszne szparagi w sosie konfetti.

Zapraszamy do lektury!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.