Nowy O czym lekarze ci nie powiedzą 06/2024 czerwiec 2024

O czym lekarze ci nie powiedzą 06/2024 czerwiec 2024


AVT169

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


16,90 zł

O czym lekarze ci nie powiedzą 06/2024

Wydawnictwo: AVT-Korporacja Sp. z o.o. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa

index: AVT169

REDAKTOR NACZELNY POLECA

Po co nam testosteron? Panowie dzięki niemu mogą odzyskać energię i libido, a panie? Piszemy o tym w Raporcie Specjalnym. Z kolei w Temat Numeru poświęciliśmy ucieczce przed cukrzycą i jej najpowszechniejszym powikłaniem – retinopatią. Co zrobić, by nie okradły nas ze wzroku i z życia? W czerwcowym wydaniu magazynu O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą piszemy też o diecie regeneracyjnej, która cofa stłuszczenie wątroby oraz o strategicznym znaczeniu selenu i koenzymu Q10 dla serca.

Ponadto, jak zwykle, w numerze Stary Doktor doradza, co robić w przypadku zapalenia pęcherza oraz jak zapobiegać zmarszczkom i wygładzić te, które już się pojawiły. Podpowiadamy również jak sobie radzić w przypadku ukąszeń i użądleń, a zielarka Kat Maier przedstawia 3 łatwe w uprawie zioła, które można stosować do utrzymania zdrowia i leczenia dolegliwości przez cały rok.

Szczególnie polecam tekst pt. „Mózg w cyfrowym potrzasku”. Okazuje się, że nadmierne korzystanie z ekranów przez dzieci w krytycznych okresach rozwoju mózgu powoduje obumieranie neuronów, a w przyszłości spotęguje epidemię alzheimera i to u stosunkowo młodych ludzi!

Zapraszam do lektury!

Marta Borek-Białecka

Redaktor naczelna

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.