ARJUNA Czynności serca Poranna energia Herbatka ajurwedyjska


S33

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


33,00 zł

Herbatka ajurwedyjska ARJUNA - Czynności serca.

Dystrybutor: SIDDHI ul. Mickiewicza 4 lok. 4, 42-217 Częstochowa

Index: S33

ARJUNA - herbatka ziołowa SUPLEMENT DIETY w formie suszu roślinnego

Zawiera lukrecję-chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia

● Terminalia arjuna korzystnie działa na pracę serca, pomaga w utrzymaniu właściwej funkcji serca, wspomaga czynność układu sercowo-naczyniowego.

● Tinospora cordifolia wspomaga odporność na stres, wspomaga harmonizację układu neuroendokrynologicznego, korzystnie działa na utrzymanie w stanie stresu, zmęczenia i osłabienia.

Substancje czynne Wartość w jednej dziennej porcji produktu tj.:4g Terminalia arjuna (migdałecznik arjuna- owoc) 1 g Tinospora cordifolia (Guduchi –trzon) 1 g Glycyrrhiza gabra L. (lukrecja gładka-korzeń) 1 g Inula helenium (oman wielki-kłącze) 1 g

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Sposób użycia: Zaleca się spożywać do 4 gram produktu dziennie.

Jedną łyżeczkę (miarka) suszu roślinnego tj.: 2 g zalać ok. 200 ml wrzątku i gotować od 3 do 5 minut, ciepłą herbatkę spożywać dwa razy dziennie najlepiej przed jedzeniem. W razie potrzeby można słodzić miodem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. . Ilość porcji w opakowaniu: 25

Producent: Everest Ayurveda (P) L.t.d., Nepal

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.