GUDUCHI Nudności i biegunka Herbatka ajurwedyjska


S19

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


33,00 zł

Herbatka ajurwedyjska GUDUCHI na nudności i biegunkę.

Dystrybutor: SIDDHI ul. Mickiewicza 4 lok. 4, 42-217 Częstochowa

Index: S19

GUDUCHI - herbatka ziołowa SUPLEMENT DIETY w formie suszu roślinnego

Zawiera lukrecję-chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia

● Elettaria cardamomum uspokaja układ trawienny

● Glycyrrhiza glabra pomaga w utrzymaniu optymalnego działania układu trawiennego. Korzystnie działa w stanach roztroju żołądka oraz przywraca apetyt.

● Tinospora cordifolia wzmacnia układ odpornościowy organizmu. Pomaga w harmonizowaniu przemiany materii oraz rewitalizacji tkanek.

Substancje czynne Wartość w jednej dziennej porcji produktu tj.:6g Elettaria cardamomum (kardamon malabarski-owoc) 2 g Glycyrrhiza glabra (lukrecja gładka-korzeń) 1,5 g Tinospora cordifolia (zielona winorośl –trzon) 1,5 g Cymbopogon citratus (palczatka cytrynowa-liść) 1 g

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Sposób użycia: Zaleca się spożywać 6 gram produktu dziennie.

Jedną łyżeczkę (miarka) suszu roślinnego tj.: 2 g zalać ok. 200 ml wrzątku i gotować od 3 do 5 minut, ciepłą herbatkę spożywać trzy razy dziennie najlepiej przed jedzeniem. W razie potrzeby można słodzić miodem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. . Ilość porcji w opakowaniu: 16

Producent: Everest Ayurveda (P) L.t.d., Nepal

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.