ASHOKA Menopauza Przekwitanie Herbatka ajurwedyjska


S31

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


31,00 zł

Herbatka dla kobiet w okresie klimakterium ASHOKA.


Dystrybutor: SIDDHI ul. Mickiewicza 4 lok. 4, 42-217 Częstochowa

Index: S31

ASHOKA - herbatka ziołowa SUPLEMENT DIETY w formie suszu roślinnego

Zawiera lukrecję – chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.

● Asparagus racemosus wspiera zdrowie układu reprodukcyjnego u kobiet. Wspomaga łagodny przebieg klimakterium. Harmonizuje układ hormonalny i cykl menstruacyjny. Pomaga w łagodzeniu napięcia, rozdrażnienia i nerwowości.

● Withania somnifera pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia oraz optymalizuje stan psychiczny. Pomaga w utrzymaniu równowagi psychicznej.

Substancje czynne Wartość w jednej dziennej porcji produktu tj.:6g Asparagus racemosus (szparagi-korzeń) 2 g Withania somnifera (śpioszyn lekarski-korzeń) 2 g Glycyrrhiza glabra (lukrecja gładka-korzeń) 2 g

Składniki: Asparagus racemosus (szparagi-korzeń), Withania somnifera (śpioszyn lekarski-korzeń), Glycyrrhiza glabra (lukrecja gładka-korzeń).

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Sposób użycia: Zaleca się spożywać 6 gram produktu dziennie.

Jedną łyżeczkę (miarka) suszu roślinnego tj.: 2 g zalać ok. 200 ml wrzątku i gotować od 3 do 5 minut, ciepłą herbatkę spożywać trzy razy dziennie najlepiej przed jedzeniem. W razie potrzeby można słodzić miodem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. . Ilość porcji w opakowaniu: 16

Producent: Everest Ayurveda (P) L.t.d., Nepal

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.