ASHWAGANDHA Uspokojenie i sen Herbatka ajurwedyjska


S26

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


33,00 zł

Ashwagandha Uspokojenie i dobry sen. Herbatka ajurwedyjska.


Dystrybutor: SIDDHI ul. Mickiewicza 4 lok. 4, 42-217 Częstochowa

Index: S26

ASHWAGANDHA - herbatka ziołowa SUPLEMENT DIETY w formie suszu roślinnego

● Valeriana officinalis pomaga w zasypianiu. Korzystnie działa na ogólne uspokojenie, dobry wypoczynek i naturalny sen.

● Withania somnifera pomaga w osiągnięciu komfortu psychicznego i fizycznego. Przynosi ulgę w stanach obciążenia psychicznego i w napięciu nerwowym. Korzystnie wpływa na witalność organizmu w stanach osłabienia , zmęczenia i wyczerpania.

Substancje czynne Wartość w jednej dziennej porcji produktu tj.:6g Valeriana officinalis (kozłek lekarski-kłącze) 1,5 g Withania somnifera (śpioszyn lekarski-korzeń) 1,5 g Centella asiatica (wąkrota azjatycka-liść) 1 g Emblica officinalis (liściokwiat garbnikowy-owoc) 1 g Asparagus racemosus (szparag groniasty-korzeń) 1 g

Składniki: Valeriana officinalis (kozłek lekarski-kłącze), Withania somnifera (śpioszyn lekarski-korzeń), Centella asiatica (wąkrota azjatycka-liść), Emblica officinalis (liściokwiat garbnikowy-owoc), Asparagus racemosus (szparag groniasty-korzeń).

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Sposób użycia: Zaleca się spożywać 6 gram produktu dziennie.

Jedną łyżeczkę (miarka) suszu roślinnego tj.: 2 g zalać ok. 200 ml wrzątku i gotować od 3 do 5 minut, ciepłą herbatkę spożywać trzy razy dziennie najlepiej przed jedzeniem. W razie potrzeby można słodzić miodem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. . Ilość porcji w opakowaniu: 16

Producent: Everest Ayurveda (P) L.t.d., Nepal

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.