HARIDRA - Rekonwalescencja po operacjach


S18

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


31,00 zł

HARIDRA - Rekonwalescencja po operacjach

Dystrybutor: SIDDHI ul. Mickiewicza 4 lok. 4, 42-217 Częstochowa

Index: S18

HARIDRA - herbatka ziołowa SUPLEMENT DIETY w formie suszu roślinnego

● Terminalia cebula jako antyoksydant wspiera optymalny stan tkanki skórnej.

● Curcuma longa działa przeciwzapalnie i pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu.

● Santalum album przyczynia się do oczyszczania krwi i normalnego stanu skóry. Wspomaga układ odpornościowy i zmniejsza gorąco.

Substancje czynne Wartość w jednej dziennej porcji produktu tj.:6g Terminalia chebula (migdałecznik chebulowiec-owoc) 1,7 g Curcuma longa (kurkuma-kłącze) 1,7 g Santalum album (sandałowiec biały) 1,7 g Pterocarpus marsupium (sandalin-liść) 0,9 g


Składniki: Terminalia chebula (migdałecznik chebulowiec-owoc), Curcuma longa (kurkuma długa-kłącze), Santalum album (sandałowiec biały), Pterocarpus marsupium (sandalin-liść).

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Sposób użycia: Zaleca się spożywać 6 gram produktu dziennie.

Jedną łyżeczkę suszu roślinnego tj.: 2 g zalać ok. 200 ml wrzątku i gotować od 3 do 5 minut, ciepłą herbatkę spożywać trzy razy dziennie najlepiej przed jedzeniem. W razie potrzeby można słodzić miodem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. . Ilość porcji w opakowaniu: 16

Producent: Everest Ayurveda (P) L.t.d., NepalNewsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.