TRAN NORWESKI O AROMACIE CYTRYNOWYM Suplement diety


GAL14

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


39,90 zł

Tran Norweski o aromacie cytrynowym 250 ml

Producent: S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł Marek s.j, 61-012 Poznań, ul. Krótka 4

index: GAL14

Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z wątroby dorsza – witaminy A i D oraz Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-3, w tym kwasy dokozaheksaenowy (DHA) i eikozapentaenowy (EPA).

Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Witamina D natomiast pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia oraz do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.

Kwas eikozapentaenowy (EPA) wraz z kwasem dokozaheksaenowym (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 3. roku życia: pół łyżeczki (2,5 ml) dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Spożywanie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu i oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dzienne spożycie kwasów tłuszczowych Omega-3 dla dorosłych, tj.: 250 mg DHA i kwasu eikozapentaenowego (EPA).

W przypadku kobiet w ciąży i dzieci stosowanie w tym samym czasie Tranu oraz innych preparatów zawierających witaminy A i D powinno być skonsultowane z lekarzem.

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Ewentualne zmętnienie preparatu jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu.

Zawartość składników na zalecaną dzienną
porcję produktupół łyżeczki (2,5 ml) Olej z wątroby dorsza 2300 mg (2,5ml) w tym Kwasy tłuszczowe jednonienasycone 891 mg Kwasy tłuszczowe wielonienasycone 837 mg w tym Omega-3 754 mg kwas DHA (dokozaheksaenowy) 249 mg kwas EPA (eikozapentaenowy) 204 mg Omega-6 83 mg Kwasy tłuszczowe nasycone 536 mg Witamina E 10 mg (83% RWS) Witamina A 680 μg (85% RWS) Witamnina D 6 μg (120%)

Składniki: olej z wątroby dorsza, naturalny aromat cytrynowy, octan DL-alfa-tokoferolu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.