BioColostrum 125 ml


RK1

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


92,00 zł

BioColostrum

Wyprodukowano na terenie UE dla:
Rekord Kornel Kędzior, Kochanówka 7, 39-206 Pustków

Index: RK1

Colostrum z cennej naturalnej siary krowiej (pierwsze mleko) korzystnie wpływa na zdrowie i witalność oraz wspomaga układ odpornościowy. Najwyższej jakości sterylny ekstrakt, przygotowano pod stałym nadzorem kontroli jakości.
Płynny ekstrakt Colostrum Bovinum z kontrolowanych farm ekologicznych, odtłuszczony, bezkazeinowy sterylizowany.
Produkt w 100% naturalny bez konserwantów, zagęstników oraz środków chemicznych. Naturalny, znaczy najlepiej i najszybciej przyswajany przez organizm co gwarantuje najlepsze rezultaty.

Colostrum jest to gęsty żółty płyn, bogaty w białka, czynniki wzrostu i czynniki immunologiczne. Jest on wydzielany przez gruczoły wszystkich samic ssaków w ciągu pierwszych kilku dni laktacji. Zawiera także niezbędne składniki odżywcze i inhibitory proteazy, które utrzymują go przed zniszczeniem przez procesy trawienia. Ludzie wytwarzają stosunkowo niewielkie ilości siary w ciągu pierwszych dwóch dni po porodzie, ale krowy produkują go około 34 litrów. Siara bydlęca może być podawana innym ssakom, jest cztery razy bogatsza w czynniki immunologiczne niż siara ludzka. Siara była stosowana jako naturalny antybiotyk przed odkryciem penicyliny i sulfonamidyn. Była stosowana również w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, czy polecana jako czynnik, który zmniejsza ryzyko zachorowania przez dzieci na Polio.

Dawkowanie: Energicznie wstrząsnąć przed użyciem. 1-2 łyżeczki rano na czczo i wieczorem przed snem minimum 2 godziny od ostatniego posiłku. Czas trwania suplementacji 3-6 miesięcy. Nie spożywać z gorącymi napojami lub alkoholem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu z dala od światła. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 14 dni po otwarciu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować preparatu po upływie terminu przydatności.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.