Boswellia 65™ - 60 kapsułek Yango


YAN1

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


43,00 zł

Boswellia 65™ - 60 kapsułek

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Index: YAN1

Naturalny ekstrakt z żywicy kory kadzidłowca indyjskiego Boswellia Serrata standaryzowany na 65% zawartości kwasów bosweliowych.

Najwyższa dawka preparatu w porcji dziennej - aż 1125 mg ekstraktu z kadzidłowca w kapsułkach. Wysoka standaryzacja na kwasy bosweliowe zapewnia gwarancję jakości. Wysokie stężenie 65% kwasów bosweliowych >> 732 mg kwasów bosweliowych w dawce dziennej. Bez dodatków i wypełniaczy.
Kapsułki z celulozy roślinnej, przyjazne wegetarianom i weganom.
JAKOŚĆ, KTÓRA CZYNI CUDA. WARTO WIEDZIEĆ!
Boswellia 65™ od Yango® zawiera w sobie SILNY EKSTRAKT z kadzidłowca indyjskiego Boswellia Serrata. To znaczy, że stosując nasz preparat otrzymasz widocznie lepsze rezultaty, w porównaniu do suplementów na bazie sproszkowanego surowca. Ekstrakt, a sproszkowana roślina to potężna różnica pod względem siły działania na organizm ludzki. Składnik aktywny Dawka dzienna Ekstrakt z żywicy kory Boswellia Serrata 1125 mg w tym kwasy bosweliowe (65%) 732 mg Pozostałe informacje Kapsułek w opakowaniu 60 kapsułek x 375 mg Rodzaj kapsułek Wegetariańskie Sugerowana dawka dzienna 2-3 kapsułki 1 opakowanie wystarcza na 30 dni

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: Yango Sp. z o.o. Masa netto: 22,5 g.

Informacja alergiczna: produkt nie zawiera glutenu, cukru, składników mlecznych, soli spożywczej, kukurydzy, drożdży, skorupiaków, pszenicy, soi.
Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.