Witamina B12 drops 30 ml Metylokobalamina w kroplach witamina E Witamina B12 w płynie


LAV1

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


45,00 zł

Witamina B12 drops 30 ml

Dystrybutor: Laventi

OPIS PREPARATU- WŁAŚCIWOŚCI: Suplement diety Naturalna Witamina B12 Drops Laborell, stanowi źródło witaminy B12. Witamina B12 zawarta w preparacie to METYLOKOBALAMINA, czyli aktywna forma witaminy B12. W organizmie nie musi ulec przekształceniu i dzięki temu jest najlepiej przyswajaną formą tej witaminy. Podstawowym zadaniem witaminy B12 jest podtrzymywanie i wzmacnianie prawidłowej przemiany materii, funkcji immunologicznych i podziału komórkowego oraz tworzenia się krwinek czerwonych. Witamina B12 pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga utrzymać prawidłowe funkcje psychologiczne.

SKŁADNIKI: Olej z krokosza barwierskiego, przeciwutleniacz: ekstrakt bogaty w tokoferol (naturalna witamina E), witamina B12 (metylokobalamina)

Nie zawiera: żelatyny, kazeiny, glutenu, soli, konserwantów, cukru, drożdży. Produkt polecany weganom i wegetarianom (nie zawiera żelatyny).

SPOSÓB UŻYCIA: Zalecana dzienna porcja do spożycia jedna kropla dziennie. Przytrzymaj ją pod językiem przez 30 sekund zanim zostanie połknięta wraz ze śliną. Wymieszaj przed użyciem. Przechowuj w lodówce po otwarciu.

Zalecana dzienna porcja do spożycia 1 kropla zawiera:

Składniki: 1 kropla %RWS* Naturalna Witamina B12 (metylokobalamina) 20mcg (μg)

800%

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

OSTRZEŻENIA I PRZECHOWYWANIE:
Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze 6-25 o C z dala od promieni słonecznych. Po otwarciu zażyć w ciągu 6 miesięcy. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.