Evolenz III MSE 90 tabletek Enzymy Antyoksydanty


MT45

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


201,00 zł

Evolenz III MSE 90 tabletek

Producent: MSE Pharmazeutika GmbH Dr. Franz H.Enzmann, Nehringstrasse 15, D-61352 Bad Homburg, Niemcy

Dystrybutor: Mito-Pharma Dorota Krawczyk, ul. Sikorskiego 22, 66-400 Gorzów Wlkp.

index: MT45

Dlaczego Evolenz III MSE?

Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy wysokiej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu.

Preparat Evolenz III MSE- to 3 najważniejsze enzymy, uzupełniające się wzajemnie i stanowiące wspólnie pierwszą linię obrony przed wolnymi rodnikami.

Odpowiednio wyselekcjonowane składniki wchodzące w skład preparatu Evolenz III MSE są efektem wieloletnich badań naukowych Laboratorium MSE i zespołu badawczego dr F. Enzmanna i mają gwarantowany najwyższy stopień wchłaniania.

Evolenz III MSE jest preparatem czysto roślinnym, uzyskiwanym z kiełków pszenicy, kukurydzy i soi, dzięki temu naturalnie bogatym w trzy enzymy ochronne: SOD (dysmutaza ponadtlenkowa), GPX (peroksydaza glutationowa) i KAT (katalaza).

Wysoki stopień czystości i dobra przyswajalność gwarantowane przez Niemieckie Laboratorium MSE dr Franza Enzmanna.

EVOLENZ III MSE


Preparat czysto roślinny, uzyskiwany z kiełków pszenicy, kukurydzy i soi. Dzięki temu naturalnie bogaty w trzy najważniejsze enzymy ochronne: SOD (dysmutaza ponadtlenkowa), GPX (peroksydaza glutationowa) i KAT (katalaza). Enzymy te są niemal identyczne z enzymami wytwarzanymi przez organizm i stanowią pierwszą linię obrony przed wolnymi rodnikami.

Uzupełnienie pożywienia preparatem Evolenz III MSE zalecane jest przy zwiększonym wysiłku fizycznym lub umysłowym np.: w wyniku wpływu środowiska, stresu, uprawiania sportu wyczynowego. Zawsze wtedy, gdy dochodzi do wzmożonej produkcji wolnych rodników.

Należy pamiętać o zróżnicowanym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Składniki uzupełniające Evolenz III MSE

Evolenz III MSE zawiera obok kiełków pszenicy, kukurydzy i soi także witaminę B12, witaminę E i selen. Witamina B12 pełni w mitochondriach istotną rolę jako kofaktor enzymów w przemianie energii. Ma duże znaczenie w metabolizmie białek, tłuszczy i węglowodanów, regeneracji systemu nerwowego i tworzeniu czerwonych ciałek krwi. Witamina E ma m.in. działanie przeciwutleniające i chroni lipidy w błonach komórkowych przed wolnymi rodnikami. Selen jest składnikiem licznych enzymów, m.in. peroksydazy glutationowej.

Przeznaczenie produktu


EVOLENZ III MSE jest pozyskiwany z kiełków pszenicy, kukurydzy i soi, dzięki temu naturalnie bogaty w trzy najważniejsze enzymy ochronne: SOD (dysmutazę ponadtlenkową), GPX (peroksydazę glutationową) i KAT (katalazę). Enzymy te są niemal identyczne z enzymami wytwarzanymi przez ludzki organizm i stanowią pierwszą linię obrony przed wolnymi rodnikami.

EVOLENZ III MSE poleca się stosować przed wzmożonym obciążeniu fizycznym lub umysłowym. Evolenz III MSE zawiera obok kiełków pszenicy, kukurydzy i soi, także witaminę B12 i selen.

Witamina B12 ma duże znaczenie w metabolizmie białek, tłuszczy i węglowodanów, regeneracji systemu nerwowego i tworzeniu czerwonych ciałek krwi. Witamina E ma m.in działanie przeciwutleniające i chroni lipidy w błonach komórkowych przed wolnymi rodnikami. Selen jest składnikiem licznych enzymów, m.in peroksydazy glutationowej.

Skład i sposób użycia


Składniki: suszone kiełki pszenicy, kukurydzy i soi (84,5g/100g), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, drożdże selenowe, witamina E, cyjanokobalamina (witamina B12), substancja powlekająca: hydroksypropylometyloceluloza

Zalecana porcja dzienna: 1-6 tabletek

Skład zalecanej porcji dziennej do spożycia:
6 tabletek:
3,9 g wyciągu z kiełków pszenicy, kukurydzy i soi,
60 mg witaminy E - 600%*,
60 μg witamina B12 - 6000%*,
60 μg selen - 109%*
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Zawartość enzymów w jednej tabletce:
GPx - 460.000 IU**
SOD - 76.000 IU**
KAT - 18.000 IU**
**IU - Jednostki Międzynarodowe

Sposób użycia: 1-6 tabletek dziennie. Najlepiej spożyć na pół godziny przed posiłkiem lub w czasie posiłku, popijając wystarczającą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Najlepiej spożyć przed (miesiąc, rok) /Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Oznaczenie dla diabetyków:
jedna tabletka odpowiada 0,37 BE
Ilość netto w opakowaniu: 70g

Czystość i jakość preparatu


Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich porcjach i formie. Doskonale opracowane substancje trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami naukowymi.

W oparciu o 50 lat badań i praktyki, niemieckie Laboratorium MSE dr Franz Enzmann, gwarantuje zachowanie najwyższej czystości preparatów i niezmienność składu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.