HM14


HM14

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


23,00 zł

Lawenda i Różeniec na stres 30 kapsułek suplement diety Receptura 7 składników

Dystrybutor: Herbal Pharmaceuticals Sp. z o.o. , ul. Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

index: HM14

Lawenda i Różeniec to preparat polecany w celu uspokojenia w sytuacjach stresowych i zwiększonego napięcia, zmniejszenia zmęczenia, oraz utrzymania prawidłowej sprawności intelektualnej, bez efektu otępienia Nie zawiera żadnych substancji syntetycznych: wypełniaczy, konserwantów i barwników. Zawiera naturalne, wysokiej jakości ekstrakty z ziół, które:

-sprzyjają uspokojeniu w stresie i rozdrażnieniu (melisa, waleriana, chmiel),

-redukują napięcie i wspomagają dobre samopoczucie (lawenda, różeniec, melisa, chmiel, głóg, waleriana, męczennica),

-wpływają na zrelaksowanie, oraz ułatwiają wyciszenie i uspokojenie (lawenda, głóg, męczennica),

-pomagają stymulować percepcję i sprawność intelektualną (różeniec górski),

-zwiększają odporność organizmu na stres (męczennica, różeniec górski).


ZALECANE SPOŻYCIE:

1 kapsułka 2 razy dziennie. Preparat stosować doustnie popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Nie stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przekroczenie zalecanej do spożycia dziennej porcji może mieć wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługę maszyn.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nazwa składnika Zawartość w 1 kaps. Zawartość w 2 kaps. Ekstrakt z kwiatów lawendy 75 mg 150 mg Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego 75mg 140 mg Ekstrakt z korzenia ashwagandhy 55 mg 110 mg Ekstrakt z szyszek chmielu 50 mg 100 mg Ekstrakt z owoców głogu 50 mg 100 mg Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego 40 mg 80 mg Ekstrakt z kwiatów męczennicy 25 mg 50 mg

składniki: ekstrakt z kwiatów lawendy (Lavandula angustifolia), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea), ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera standaryzowany na zawartość minimum 7% witanolidów, ekstrakt z szyszek chmielu (Humuli lupuli), ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego - kwas walerianowy min. 0,8% (Valeriana officinalis), ekstrakt z owoców głogu (Crataegus oxyacantha), ekstrakt z kwiatów męczennicy (Passiflora incarnate), hypromeloza (otoczka kapsułki roślinnej).

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.