Shiitake 400mg 90 kaps. Biowen Twardnik japoński Lentinula edodes 40% polisacharydów 30% beta-glukanów


HK42

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


67,00 zł

Shiitake 400mg 90 kaps.

Dystrybutor: Biodio Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Choroszczańska 24, 15-732 Białystok

index: HK42

Grzyby Shiitake inaczej zwane twardnikiem japońskim to popularne w Dalekim Wschodzie grzyby, które są tam znane już od stuleci i w pewnym momencie przywędrowały również i do nas, do Europy. Z wyglądu przypomina trochę pieczarkę, którą każdy z nas doskonale zna. Jednak to zupełnie inny grzyb, chociaż także pochodzi z rzędu pieczarkowców. Jego nazwa pochodzi od drzewa Shii, na którym często można go spotkać w Azji. Ma bardzo intensywny smak.

Grzyby Shiitake mają wysoką standaryzację: 40% polisacharydów 30% beta-glukanów

Ekstrakt z Shiitake został wzbogacony o cenny składnik, czyli BioPerine®, a dzięki temu grzyby Shiitake zyskały cenne właściwości.

Sposób użycia:

1 kapsułka w ciągu dnia podczas posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Składniki 1 kapsułka Grzyby Shiitake 400mg w tym: 40% polisacharydów 160mg 30% beta glukanów 120mg BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego 1mg w tym: 95% piperyny 0,95mg

Składniki: Grzyby Shiitake – Twardnik japoński (Lentinula edodes (Berk.) Pegler) ekstrakt z owocników standaryzowany na 40% polisacharydów i 30% beta-glukanów [DER 25:1], BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.