Nowy Gurmar GS4 300mg 60 kaps. UNS ekstrakt z liści gurmar BioPerine kwas gymnemowy Gymnema sylvestre

Gurmar GS4 300mg 60 kaps. UNS ekstrakt z liści gurmar BioPerine kwas gymnemowy Gymnema sylvestre


UNS87

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


49,00 zł

Gurmar GS4 300mg 60 kaps.

Dystrybutor: UNS-SUPPLEMENTS sp. z o.o., ul. Buforowa 125/H3A, 52-131 Wrocław

index: UNS87

Gurmar GS4 + BioPerine to suplement diety w kapsułkach roślinnych, zawierający naturalny, opatentowany i wysoce standaryzowany ekstrakt z liści gurmaru, który wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu cukru w organizmie oraz pomaga kontrolować masę ciała poprzez zmniejszenie apetytu i spożycia kalorii.

BioPerine wspiera trawienie, wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.

Sposób użycia:

1 kapsułkę dziennie, na 30 minut przed planowanym posiłkiem, popijając wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Składniki aktywne 1 kapsułka GS4 PLUS® ekstrakt z liści gurmar 300 mg w tym kwas gymnemowy 225 mg BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego 3 mg w tym piperyna 2,85 mg

składniki: GS4 PLUS® - ekstrakt 18:1 - 22:1 z liści gurmaru (Gymnema sylvestre) standaryzowany na 75% kwasu gymnemowego, BioPerine® - ekstrakt 50:1 z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum), standaryzowany na 95% piperyny, kapsułka celulozowa - hydroksypropylometyloceluloza.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.