Nowy Sylimaryna 300mg 60 kaps. UNS ostropest plamisty BioPerine sylimaryna isosylibina Silybum marianum

Sylimaryna 300mg 60 kaps. UNS ostropest plamisty BioPerine sylimaryna isosylibina Silybum marianum


UNS90

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


39,00 zł

Sylimaryna 300mg 60 kaps.

Dystrybutor: UNS-SUPPLEMENTS sp. z o.o., ul. Buforowa 125/H3A, 52-131 Wrocław

index: UNS90

Sylimaryna + BioPerine to suplement diety w kapsułkach roślinnych, zawierający wysoce standaryzowany (80% sylimaryny), ekstarkt z ostropestu plamistego., który charakteryzuje się szerokim spektrum działania na komórki wątroby.

Wykazuje właściwości odtruwające, przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Zwiększa stężenie glutationu i zapobiega jego utracie.

Dodatek BioPerine zwiększa skuteczność składników ziołowych oraz wspiera trawienie.

Sposób użycia:

1 kapsułkę dziennie, popijając wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Składniki aktywne 1 kapsułka Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego 300 mg - w tym sylimaryna 240 mg - w tym sylibina + isosylibina 90 mg BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego 3 mg - w tym piperyna 2,85 mg

składniki: Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum) standaryzowany na 80% sylimaryny, 30% sylibiny i isosylibiny, mąka ryżowa, BioPerine® - ekstrakt 50:1 z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) standaryzowany na 95% piperyny, kapsułka celulozowa - hydroksypropylometyloceluloza.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.