Nowy Synefryna 60 kaps. UNS BioPerine gorzka pomarańcza Citrus Aurantium L

Synefryna 60 kaps. UNS BioPerine gorzka pomarańcza Citrus Aurantium L


UNS91

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


49,00 zł

Synefryna 60 kaps.

Dystrybutor: UNS-SUPPLEMENTS sp. z o.o., ul. Buforowa 125/H3A, 52-131 Wrocław

index: UNS91

Synefryna + BioPerine to suplement diety w kapsułkach roślinnych, zawierający naturalny ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, standaryzowany na 6% synefryny, który ma właściwości pobudzające układ nerwowy, zmniejszające apetyt oraz wspierające metabolizm lipidów i węglowodanów. Polecany dla osób z nieprawidłową masą ciała lub w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej z miejsc opornych.

Dodatek BioPerine zwiększa skuteczność składników ziołowych oraz wspiera trawienie.

Sposób użycia:

1 kapsułkę dziennie, popijając wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Składniki aktywne 1 kapsułka Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy 200 mg w tym synefryna 12 mg BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego 3 mg w tym piperyna 2,85 mg

składniki: Mąka ryżowa, ekstrakt 15:1 z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus Aurantium L) standaryzowany na 6% synefryny, BioPerine® - ekstrakt 50:1 z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) standaryzowany na 95% piperyny, kapsułka celulozowa - hydroksypropylometyloceluloza.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.