Nowy Grzyby witalne Shrooomvit 45g UNS Reishi Shiitake Cordyceps Lion's Mane maczużnik chiński lakownica żółtawa soplówka jeżowata

Grzyby witalne Shrooomvit 45g UNS Reishi Shiitake Cordyceps Lion's Mane maczużnik chiński lakownica żółtawa soplówka jeżowata


UNS93

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


69,00 zł

Grzyby witalne Shrooomvit 45g

Dystrybutor: UNS-SUPPLEMENTS sp. z o.o., ul. Buforowa 125/H3A, 52-131 Wrocław

index: UNS93

Grzyby witalne. Suplement diety w proszku. Zawiera cztery naturalne ekstrakty z grzybów, standaryzowane na polisacharydy (substancje biologicznie aktywne występujące w grzybach), które przyspieszają detoksykację, przemianę materii, działają antyoksydacyjnie i immunostymulująco.

Ekstrakt z Reishi wspiera układ immunologiczny, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi oraz w utrzymaniu właściwego krążenia.

Sposób użycia

Spożywać 1 porcję - 1500 mg (2 miarki) dziennie, jako dodatek do kawy, herbaty, kakao, napoju roślinnego. Należy pamiętać by nie zalewać gorącą wodą. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu. Miarka (drewniana łyżeczka) do dozowania znajduje się w środku opakowania (nie dopuszczać do zawilgocenia).

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Składniki aktywne 2 miarki Ekstrakt z owocników maczużnika chińskiego (Cordyceps) 375 mg w tym polisacharydy 112,5 mg Ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Lion’s Mane) 375 mg w tym polisacharydy 112,5 mg Ekstrakt z owocników lakownicy żółtawej (Reishi) 375 mg w tym polisacharydy 150 mg Ekstrakt z owocników twardnika japońskiego (Shiitake) 375 mg tym polisacharydy 112,5 mg

składniki: Ekstrakt 15:1 z owocników maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis) standaryzowany na 30% polisacharydów, ekstrakt 16:1 z owocników lakownicy żółtawej - grzyba Reishi (Ganoderma lucidum (Curtis) P.Karst.) standaryzowany na 40% polisacharydów, ekstrakt 15:1 z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus (Buli.: Fr.) Pers) standaryzowany na 30% polisacharydów, ekstrakt 12:1 z owocników twardnika japońskiego - grzyba Shiitake (Lentinula edodes (Berk.) pegler) standaryzowany na 30% polisacharydów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.