Nowy 5-HTP 200mg 60 kaps. Aliness 5-hydroksytryprtofan ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia

5-HTP 200mg 60 kaps. Aliness 5-hydroksytryprtofan ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia


MC343

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


49,90 zł

5-HTP 200mg 60 kaps.

Producent: Medicaline, Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

index: MC343

Źródło naturalnego 5-hydroksytryprtofanu w postaci wysokiej jakości, standaryzowanego ekstraktu z nasion Griffonia simplicifolia.

Co to jest 5-HTP i jakie ma właściwości?

5-HTP, czyli 5-hydroksytryptofan, to naturalnie występujący aminokwas, będący pochodną tryptofanu. Jest bezpośrednim prekursorem serotoniny, czyli neuroprzekaźnika niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. 5-HTP to także pośredni prekursor melatoniny, czyli substancji nazywanej hormonem snu.

Ze względu pełnione funkcje, 5-HTP jest zaliczany do nootropów i polecany osobom podejmującym wzmożony wysiłek intelektualny, dla których ważna jest dobra pamięć, koncentracja i jasność umysłu.

Sposób użycia:

1 kapsułka w trakcie posiłku, dwa razy dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Składniki 1 kapsułka 2 kapsułki (porcja dzienna) Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia 205 mg 410 mg w tym: 5-hydroksytryptofan (5-HTP) 200 mg 400 mg

Składniki: ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia standaryzowany na 98% 5-hydroksytryptofanu, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza)

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.