Olej z dzikiej róży 200ml Dzika roża


INP7

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


38,00 zł

Olej z dzikiej róży
Producent: Elit Phito
Dystrybutor: Inpoland

Olej posiada certyfikat ISO 22000:2005

Olej z dzikiej róży tłoczony na zimno.

Naturalny olej z dzikiej róży dzięki swojemu unikalnemu składowi jest niezwykle pożyteczny. W nim mieści się duża ilość witamin С, A i Е, a także nasycone i nienasycone tłuste kwasy (np. linolowy, linoleinowy, olejowy, omega 3 i omega 6), które sprzyjają normalizacji wymiany komórek i podwyższeniu ochronnej bariery skóry.

Eliksir, który goi

Dzięki substancjom, które znajdują się w oleju dzikiej róży, on ma regenerujące właściwości, dlatego pomoże pozbyć się rozmaitych drobnych defektów skóry, goi rany, oparzenia. Systematyczne stosowany opóźnia procesy starzenia się skóry, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy.

Pomaga w leczeniu chorób jamy ustnej, takich jak zapalenie jamy ustnej i zapalenie dziąseł.

Źródło zdrowia

Olej z dzikiej róży – to naturalny żółciopędny środek. Oprócz tego, on sprzyja normalizacji przemiany materii, obniżeniu poziomu cholesterolu w krwi, a to jest świetną profilaktyką chorób sercowo-naczyniowych. Również olej z dzikiej róży pomoże pozbyć się przejawów rozmaitych chorób błon śluzowych nosa i gardła, takich jak zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie gardła. Użycie oleju z dzikiej róży także wzmacnia odporność.

Sekret dobrego humoru

Olej z dzikiej róży nie tylko uzdrawia organizm, ale jest również efektywnym antydeprysantem. Ten olej koi nerwy, poprawia humor.

Sposób stosowania

Olej dzikiej róży stosuje się doustnie po 1 łyżeczce 3-4 razy dziennie podczas posiłku. Zewnętrznie wykorzystuje się jako maść albo kompres.

Skład: 100% olej z dzikiej róży.Tagi:
dzika róża

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.