Olej makowy na zimno tłoczony Nieoczyszczony olej z maku Zdrowy olej z nasion maku


ZPO8

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


42,00 zł

Olej Makowy 10 Stopniowy.

Producent: Złoto Polskie - Family Business s.c. ul. Piwna 5, 62-800 Kalisz

index: ZPO8

Oleje tłoczone na zimno, 10-stopniowe ze względu na swoją wysoką jakość mają krótki termin przydatności do spożycia. W zależności od oleju wynosi on 2 do 6 miesięcy od daty produkcji. Kupując oleje firmy Złoto Polskie mają Państwo pewność zakupu świeżego produktu. Naturalna Medycyna odbiera dostawy olejów 1 raz w tygodniu.

Olej makowy 10 Stopniowy oznacza, że na każdym etapie dystrybucji nasz olej makowy nigdy nie miał wyższej temperatury niż 10 stopni C. Jedynie nie przekroczenie 10 stopni C jest gwarancją, że nie nastąpiło utlenienie (zepsucie) kwasów tłuszczowych z grupy omega 3 i omega 6.

Wybór maku do produkcji oleju zawierającego niezbędne LA nie jest przypadkowy.

Mak jest rośliną wysoce ekologiczną, nie znosi nadmiernego nawożenia, większość uprawek pielęgnacyjnych wykonywana jest ręcznie, gdyż jest łatwy do uszkodzenia, ze względu na swoją delikatność. Ważnym jest, że zbiór i pozyskiwanie nasion nie wymaga użycia wody i wysokich temperatur.

Z tego względu Olej Makowy dostarcza najczystrze i najzdrowsze NNKT.

Olej Makowy wymienia niezdrowe uszkodzone omega-6 z rafinowanych olejów, margaryny i innych wielkoprzemysłowych "wynalazków" na czyste, zdrowe i potrzebne do normalnego funkcjonowania organizmu.

Uwaga: Nie przerwij procesu schładzania oleju makowego i po zakupie, nawet gdy jeszcze nie otworzyłeś butelki jak najszybciej umieść olej makowy w lodówce!!!


Olej makowy Złotopolski 10 - Stopniowy
Pojemność - 250 ml.Zimnotłoczony Olej Makowy.
Tłoczony na zimno Nieoczyszczony Olej Makowy.
Olej z nasion maku.

Olej makowy jest szczególnie zalecany w celu uzupełnienia kwasów tłuszczowych omega -6 w diecie. Oprócz kwasów tłuszczowych z grupy omega -3 (olej lniany), powinniśmy także spożywać tłuszcze z grupy omega -6, określane razem jako NNKT. Organizm człowieka potrzebuje codziennie kwasów tłuszczowych z grupy n- 3 (ALA) i n- 6 ( LA). Kwasy te musimy spożywać komplementarnie.

Olej makowy stosować tylko na zimno, nie podgrzewać i nie smażyć na nim potraw. Jako produkt spożywczy, używać w dowolnej ilości do różnych potraw: kasz, ziemniaków, past serowych, past kanapkowych, sałatek, sałat, surówek sosów, dresingów, majonezów domowych i innych potraw.

Profilaktycznie w celu uzupełnienia kwasów tłuszczowych omega-6 jedną łyżeczkę oleju makowego dziennie w trakcie posiłków.


Tagi: olej makowy, olej z nasion maku, omega-6, olej z maku,

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.