Olej z Czarnuszki 50 ml


MTS28

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


14,00 zł

Olej z czarnuszki 50 ml

Dystrybutor: MTS

Olej z czarnuszki (czarnego kminu) - tłoczony na zimno - jego wszechstronne właściwości znane są od setek lat- w starożytnym Egipcie mawiano "czarnuszka leczy wszystko oprócz śmierci" i do dziś określa się go jako "złoto faraonów". Olej z czarnuszki posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań na różnego rodzaju dolegliwości m.in.: w leczeniu alergii, stanów zapalnych skóry, dolegliwości wywołane z przyczyny obniżonej odporności, choroby układu pokarmowego.


Tłoczony na zimno olej z czarnego kminu w swoim składzie zaiwera około: 58% kwasu linolowego, 25% kwasu oleinowego, 16% nasyconych kwasów tłuszczowych, poniżej 1% kwasu alfa-linolenowego, zawiera także kwas ikozadienowy oraz kwas ikozenowy, witaminę E, witaminę A, sterole, mikroelementy oraz biotynę.

Dzięki wysokiej zawrtości NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) oraz fitosteroli olej z czarnego kminu stosowany w diecie wpływa korzystnie na funkcjonowanie naszego organizmu.

Olej z czarnuszki używana jest jako główny składnik w terapiach aromatycznych – wycisza i pomaga znosić stresy, likwiduje zaburzenia snu. Zewnętrznie chroni przed poparzeniem słonecznym i zapewnia piękny koloryt skóry, przyspiesza gojenie się ran i wygładza skórę, łagodzi objawy wszelkiego rodzaju alergii.


Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.