Nowy Olejek kosmetyczny do brody Męska Elegancja 50ml Big Nature olej jojoba rycynowy arganowy

Olejek kosmetyczny do brody Męska Elegancja 50ml Big Nature olej jojoba rycynowy arganowy


MIB69

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


42,00 zł

Olejek kosmetyczny do brody Męska Elegancja 50ml

Dystrybutor: Mix Brands Sp. z o.o., ul. Odlewnicza 7, 02-231 Warszawa

index: MIB69

Olejek kosmetyczny do brody MĘSKA ELEGANCJA to niezbędny element codziennej pielęgnacji dla mężczyzn, którzy pragną nadać swojej brodzie wyjątkową dbałość. Ta stworzona mieszanka z myślą o doskonałej kondycji zarostu, łączy w sobie wyselekcjonowane składniki, które intensywnie odżywiają zarost, nadając mu zdrowy wygląd i wyjątkową miękkość.

Olej jojoba – działa jako naturalny środek nawilżający, pomagając w zatrzymywaniu wilgoci we włosach brody. Dostarcza również składników odżywczych, które mogą wspomagać zdrowy wzrost i kondycję włosów.

Olej rycynowy – jest znany ze swojej zdolności do stymulowania wzrostu włosów. Pomaga w poprawie gęstości i długości brody.

Olej arganowy – jest bogaty w kwasy tłuszczowe, co sprawia, ze doskonale nawilża zarówno włosy, jak i skórę pod brodą. Pomaga to w zapobieganiu wysuszeniu i łuszczeniu się skóry.

Sposób użycia:

Nanieś kilka kropel olejku na dłonie lub bezpośrednio na brodę, delikatnie wmasuj. Stosuj go zarówno na suchą, jak i wilgotną brodę, aż do uzyskania pożądanego efektu nawilżenia i ujarzmienia włosów. Pozostaw na brodzie do wchłonięcia.

Składniki: olej jojoba*, olej rycynowy*, olej migdałowy*, olej arganowy*, olejek zapachowy, witamina E.

* olej tłoczony na zimno

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.