Nowy Serum wyrównujące do twarzy i ciała 50ml Big Nature olej z pestek malin sacha inchi marchwi

Serum wyrównujące do twarzy i ciała 50ml Big Nature olej z pestek malin sacha inchi marchwi


MIB74

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


42,00 zł

Serum wyrównujące do twarzy i ciała 50ml

Dystrybutor: Mix Brands Sp. z o.o., ul. Odlewnicza 7, 02-231 Warszawa

index: MIB74

Olejek kosmetyczny do ciała i twarzy SERUM WYRÓWNUJĄCE 50ml to formuła olejowa szybko się wchłania, dostarczając intensywnej pielęgnacji od wewnątrz. Olejek pomaga wyrównać koloryt skóry, a także nadaje jej zdrowego blasku i jasności. Codzienna aplikacja tego olejku pomoże Ci osiągnąć jednolitą, promienną cerę, jednocześnie wspierając naturalną odporność skóry na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Olej z pestek malin – jego właściwości nawilżające i regeneracyjne mogą pomagać w redukcji przebarwień oraz wyrównywaniu nierówności kolorytu skóry.

Olej sacha inchi – działa nawilżająco, łagodzi podrażnienia, jednocześnie wspomagając wyrównywanie tonacji skóry i poprawy jej tekstury.

Olej z marchwi – zawiera beta karoten, witaminę A i E, co sprawia, że działa korzystnie na zdrowie skóry. Pomaga w rozjaśnianiu przebarwień oraz poprawie elastyczności skóry.

Sposób użycia:

Nanieś niewielką ilość olejku na oczyszczoną skórę. Delikatnie wklep lub równomiernie rozprowadź olejek, skupiając się na obszarach, gdzie chcesz poprawić koloryt. Pozwól skórze chwilę na wchłonięcie przed zastosowaniem innych produktów pielęgnacyjnych. (Unikać kontaktu z oczami)

Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym, zamkniętym i zacienionym miejscu.

Składniki: olej z pestek malin*, olej z marchwi*, olej z nasion sacha inchi*, olej z dzikiej róży olejek zapachowy*, witamina E.

* olej tłoczony na zimno

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.