Nowy Kombucha jabłko i truskawka 330ml żywa herbata Brothers&Sisters zielona herbata Sencha Grade

Kombucha jabłko i truskawka 330ml żywa herbata Brothers&Sisters zielona herbata Sencha Grade


BRS2

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


14,00 zł

Kombucha jabłko i truskawka 330ml

Wyprodukowano w Polsce dla: Brother and Sisters Sp. z o.o., ul. Dobra 53/47 00-312 Warszawa

index: BRS2

To nasza „krajowa“ propozycja herbacianego fermentu. Z dodatkiem soku tłoczonego na zimno, z polskich ekologicznych jabłek i truskawek

Kombucha Brothers and Sisters to tradycyjnie sfermentowana herbata, która zawiera naturalne probiotyki, enzymy, antyoksydanty, witaminy i zdrowe kwasy organiczne. To orzeźwiający, lekko gazowany napój na bazie tylko 4 składników: wody, herbaty, cukru, mikro-organizmów. Posmakuj żywego dobra.

Jak powstaje kombucha?:

Zaparzama wysokiej jakości organiczna zielona herbatę Sencha Grade 1 i dodano do niej ekologiczny cukier trzcinowy, kultury drożdży i zdrowych bakterii w postaci SCOBY (Symbiotic Culture of Bacteria and Yeast). Podczas kilku tygodniowego procesu fermentacji prawie cały cukier i związki zawarte w herbacie zostają strawione przez bakterie i drożdże, a następnie przemienione w korzystne dla naszych organizmów substancje chemiczne, kwasy organiczne, antyoksydanty, witaminy i enzymy. Na koniec procesu nasza kombucha ma bardzo mało cukru i kalorii oraz niskie pH, co jest charakterystyczne dla produktów fermentowanych. Jest żywa i pełna elementów odżywczych!

Bakterie probiotyczne występują w dobrze znanych Ci sfermentowanych produktach: jogurcie, zakwasie, czy kiszonych warzywach. Kombucha też je zawiera. Probiotyki są naturalnym elementem flory bakteryjnej i wspomagają działanie układu trawiennego i odpornościowego a także produkują witaminy, takie jak K i B12. To zdrowa porcja fermentu w orzeźwiającej formie.

Herbata jest ekologiczna. Powstaje bez konserwantów, słodzików i barwników, dlatego smakuje tak naturalnie. Zapakowana w butelki z bursztynowego szkła by zabezpieczyć ją przed działaniem promieni UV.

Sposób użycia: Najlepiej schłodzoną. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 dni.

Przechowywać w chłodnym miejscu

Wartości odżywcze w 100ml Wartość energetyczna 65 kJ/15 kcal Tłuszcz <0,1g w tym tłuszcze nasycowne <0,1g Węglowodany 4,5g w tym cukry 4,5g Bialko 0g Sól <0,02g

SKŁAD: filtrowana woda, ekologiczna herbata Sencha, cukier trzcinowy bio, żywe kultury bakterii i drożdży, sok z ekologicznych jabłek i truskawek.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.