Wałek z łuską gryki 35/11


POD6

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


45,00 zł

Wałek z łuską gryki 35/11

Dystrybutor: Cocomilo Sp. z o.o., Tarnowskiego 55, 42-202 Częstochowa

index: POD6

Używany jest do snu i jako podparcie pod kończyny w celu zrelaksowania mięśni. Jest on bardziej twardy niż pozostałe poduszki, a ponieważ łuski gryki nie sprężynują, kark się pod nim nie zapada. To jedne z nielicznych wałków, z jakimi mamy u nas do czynienia, które oferują tą właściwość – głowa pozostaje w stałej pozycji podczas snu. Nasz kręgosłup będzie nam wdzięczny.

Nasze produkty mają pozytywny wpływ na zdrowie:
- są antyalergiczne, łuska gryczana w swoim składzie zawiera taniny, które mają właściwości przeciwzapalne, hamują rozwój bakterii gram ujemnych, gram dodatnich, roztoczy i pajęczaków;
- zawarty w łusce kompleks ligninowo-celulozowy, który ma bardzo silne właściwości absorpcyjne, zapobiega nadmiernej potliwości główki podczas snu;
- dzięki naturalnym właściwościom zwalczania mikroflory, gryka nadaje się idealnie dla małych dzieci, których układ odpornościowy nie jest jeszcze w pełni wykształcony;
- wsad wałka posiada wszyty zamek co umożliwia odsypanie części łuski celem jej idealnego dopasowania;
- dzięki idealnemu dopasowaniu pomaga zapobiegać bólom głowy, szyi oraz karku.

Wykonanie:
-Część wewnętrzna (wsad) wykonana z 100% bawełny wypełniona ekologiczną łuską gryczaną (materiał oraz łuska pochodzi od polskich producentów)
-Część zewnętrzna (pokrowiec) wykonana z 86% bawełny i dodatku 14% poliestru (materiał pochodzi od polskiego producenta).


Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowany. Należy go prać w temp. max 30 C. Wsypa jest zamykana na suwak, dzięki czemu można regulować twardość wałka w zależności od potrzeb.
Zalecane jest odświeżanie wypełnienia raz na pół roku, aby łuska gryczana nie traciła swoich zdrowotnych właściwości, poprzez wysypanie jej i przewietrzenie przez kilka godzin. W razie zawilgocenia wypełnienia należy je wysypać i dokładnie osuszyć.

Wymiary: 35 x 11 cm.
Wypełnienie: antyalergiczna łuska gryczana.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.