Moringa bio 500mg 100 tabl. BeOrganic Medicaline Moringa Olejodajna Moringa oleifera


MC212

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


34,90 zł

Moringa bio 500mg 100 tabl. BeOrganic

Producent: Medicaline Konrad Malitka, Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

index: MC212

Moringa Olejodajna (Moringa oleifera) pomaga utrzymać normalny poziom glukozy (metabolizm glukozy).

Moringa Olejodajna, czy też drzewo chrzanowe, występujące na terenie Indii, Afryki, Azji południowo-wschodniej. Osiąga wysokość do 10m i charakteryzuje się 1-2 cm jasnozielonymi, zaokrąglonymi na wierzchołku listkami. Bywa nazywana także "drzewem długiego życia" lub "cudownym drzewem", ponieważ uchodzi za roślinę niezwykle wartościową i zdrową.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1-6 tabletek w trakcie lub po posiłku popijając wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Składniki 1 tabletka 6 tabletek Ekologiczny ekstrakt 4:1 z liści Moringi olejodajnej (Moringa oleifera) 500 mg 3000 mg

Składniki: Ekologiczny ekstrakt 4:1 z liści Moringi olejodajnej (Moringa oleifera), substancja wypełniająca: błonnik akacjowy BIO, celuloza mikrokrystaliczna.

Kraj pochodzenia - Indie

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.