Krystaliczna różowa Sól himalajska - drobna 1 kg Sól himalajska najzdrowsza najczystsza Sól himalajska różowa Sól Himalajska


NP17

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


13,00 zł

Krystaliczna różowa Sól himalajska - drobna.

Dystrybutor: Dystrybutor: INFO-FARM Marcelina Pacula-Staś ul. J. Baildona 24/3, 40-115 Katowice

index: NP17


Krystaliczna różowa Sól himalajska jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na ziemi.

Powstała ponad 250 milionów lat temu himalajska różowa sól krystaliczna do niedawna nie była używana przez człowieka, szczególnie w Polsce. Sól ta zawiera 84 minerały niezbędne do życia i pochodzi z czasu, kiedy planeta Ziemia charakteryzowała się czystym ekosystemem.

W himalajskiej różowej soli krystalicznej, pierwiastki mikroelementów dostępne są w tak drobnych cząsteczkach, że mogą być bezpośrednio wchłaniane przez komórki organizmu ludzkiego i poddane procesowi metabolizmu.

Himalajska Sól krystaliczna, w swojej doskonałej formie, z geologicznego punktu widzenia, jest również nazywana halitem.

Dawniej, himalajska różowa sól krystaliczna była nazywana "solą króla", ponieważ była zarezerwowana dla rodzin królewskich. Zwykły obywatel dostawał tylko sól kamienną.

Proponowana przez nas różowa krystaliczna sól himalajska, to oryginalna, pochodząca z jedynego miejsca w wschodnim pasie Karakorum Himalajów w Pakistanie.

Sól himalajska była przedmiotem kompleksowych badań medycznych opisanych w książce "Water & Salt - The Essence of Life"
autorstwa dr Barbary Hendel - lekarza i Peter Ferreira - biofizyka.
Stwierdzili oni jednogłośnie
- Sól himalajska jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na ziemi.
Miliony lat temu energia słoneczna wysuszyła główne morza. Ten rodzaj soli krystalicznej jest w całości czysty i naturalny, podobnie jak historyczny pierwotny ocean.

Organizm człowieka jest zaprogramowany na utrzymywanie stałego ciśnienia osmotycznego, czyli proporcji między wodą, a rozpuszczonymi w niej solami mineralnymi. Zadziwiający jest fakt, że stężenie soli w ustroju jest zbliżone do stężenia soli w wodzie morskiej. Przypuszcza się, że fenomen ten jest spowodowany pamięcią komórek, które pamiętają doskonałą sól praoceanu.

Różowa krystaliczna sól himalajska doskonale nadaje się do codziennego użytku w kuchni, przy produkcji przetworów, zabiegach zdrowotnych, kosmetycznych i nie tylko.

Więcej o różowej himalajskiej soli krystalicznej przeczytasz Tutaj >>>

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.