Nalewka Ojca Klimuszko długowieczność


OK1

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


49,00 zł

Nalewka Ojca Klimuszko długowieczność

Producent: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ELDEX-MEDICAL" IMPORT EXPORT, ul. Laskowska 82, 62-051 Wiry

index: OK1


Pochodne kwasów triterpenowych, zawarte w ekstrakcie ziela długowieczności mają wpływ na stymulację procesów wygładzania i ujędrniania skóry (wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny) a także na łagodzenie objawów cellulitu. Preparat ten polecamy zwłaszcza osobom starszym.

Produkt całkowicie NATURALNY.
Nalewka nie zawiera alkoholu ani żadnych związków syntetycznych, zapachowych lub smakowych.

Sposób użycia:
1 łyżka stołowa (10 ml) nalewki rano, po śniadaniu. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 10 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:
Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym chłodnym miejscu (zaleca się przechowywanie w lodówce w temperaturze do 8 stopni C.). Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Skład: woda, fruktoza, zagęstnik - fosforan diskrobiowy, soki zagęszczone (65°Bx) z: aronii, poczeczki czarnej, ekstrakty wodne z: aronii, wiśni, aceroli, głogu, wąkroty, porzeczki czarnej, rokitnika, przeciutleniacz - kwas cytrynowy, ekstrakt wodny z żurawiny, witamina C, ekstarkt wodny z melisy, konserwant - sorbinian potasu.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.