Balsam do włosów "Tło Litosfery"


LB1

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


25,00 zł

Balsam do włosów "Tło Litosfery" 250ml

Producent: FIRMA "LIMBA", ul. Czarnomorska 13 lok 9, 02-758 Warszawa

index: LB1

Balsam do włosów "Tło Litosfery" zawiera 15 pierwiastków (krzem, glin, żelazo, wapń, sód, magnez, potas, mangan, fosfor, siarka, chlor, jod, miedź, lit, kobalt, cynk i bor).
Przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Szczególnie zalecany jest przy silnym łojotoku oraz tendencji do złuszczeń.


Balsam nie powoduje żadnych zmian podrażnieniowych ani alergicznych, dobrze rozprowadza się na mokrych włosach, poprawia kondycję i wzmacnia skręt włosów, utrwala fryzurę i działa antystatycznie, przedłuża czas przetłuszczania się włosów, nie ma wpływu na barwę włosów i może być stosowany do włosów farbowanych, nie skleja włosów, ułatwia rozczesywanie, nadaje włosom połysk.Sposób użycia:

Na mokre włosy nanieść porcję balsamu, następnie rękoma wcierać przez 1-3 minuty we włosy i skórę głowy. Spłukać obficie letnią wodą. Rozczesywać na mokro. Balsam jest przeznaczony do mycia i pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, także farbowanych. Dzięki zawartości niezbędnych do życia pierwiastków (krzem, sód, żelazo, magnez, siarka, miedź, cynk) poprawia kondycję włosów. Dzięki temu, że zawiera bardzo łagodny środek myjący, nie powoduje podrażnień. Ma działanie antystatyczne.

Przed użyciem wstrząsnąć.

INCI: Aqua, disodium laureth sulfosuccinate, sodium silicate, sodium benzoate, citric acid, ferrous sulfate, magnesium sulfate, parfum, copper sulfate, zinc oxide, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.