Cukierki z Propolisem i Witaminą C Produkt z Miodem Manuka MGO i Propolisem BIO 30


MM5

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


35,00 zł

Cukierki z Propolisem i Witaminą C.
Produkcja - Manuka Health.

Znajdujący sie w składzie miodów Manuka MGO™ 400+ ma wysoką zawartość methylglyoxalu - od 400 mg/kg miodu. Dla porównania zawartość methylglyoxalu w innych miodach nie przekracza 10 mg/kg. Wysokie stężenie methylglyoxalu jest źródłem unikatowych właściwości miodów Manuka MGO™ i preparatów w składzie których się znajduje.

Propolis znany jest ze swych właściwości przeciwutleniających, które zawdzięcza wysokiemu stężeniu flawonoidów.

Propolis BIO 30™ pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Ich zawartość utrzymuje się na poziomie 30 mg/1g propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.

Skład:
cukier,syrop glukozowy, Miód Manuka MGO™400+ (4,5%), Czysty Nowozelandzki Propolis BIO 30™ (2%), olejek cytrynowy.

Zalecane przyjmowanie:
do 5 cukierków dziennie. Cukierka należy wolno ssać tak, aby uwalniające się z propolisu substancje aktywne jak najdłużej korzystnie oddziaływały na błony śluzowe jamy ustnej i gardła.

1 cukierek zawiera 100 mg propolisu.

Zalecana dawka dzienna:
spożywać 5 cukierków dziennie. Ssać powoli, aby uwalniające się z propolisu substancje aktywne jak najdłużej oddziaływały na błony śluzowe jamy ustnej i gardła.

Przeciwwskazania:
Nie stosować u osób uczulonych na propolis, produkty pochodzenia pszczelego oraz na którykolwiek ze składników preparatu.

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Wartość odżywcza 5 g (1 cukierek) 25 g (5 cukierków) Wartość energetyczna [kJ] 86 430 białko [g] 0 0 węglowodany [g] 4,8 24 tłuszcze [g] 0 0 sód [g] 0,00195 0,00975 Składniki aktywne 5 g (1 cukierek) 25 g (5 cukierków) Miód Manuka MGO™400+ 0,2 g 1 g Propolis BIO 30™ 0,1 g 0,5 g

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.