Nalewka na bezsenność Ojca Klimuszko 200 ml


OK5

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


45,00 zł

Nalewka na bezsenność Ojca Klimuszko

Producent: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ELDEX-MEDICAL" IMPORT EXPORT, ul. Laskowska 82, 62-051 Wiry

index: OK5

Tajemnica zdrowego snu, zawarta jest w recepturze tej unikalnej bezalkoholowej nalewki. Skład i proporcje są tak dobrane, aby ułatwiać zasypianie, działając łagodnie uspokajająco i rozluźniająco. Szczególnie polecana w trudnościach z zasypianiem, w przypadku stresów, łagodnych stanów nerwicowych, wywołanych nadmiernym napięciem nerwowym.

Zastosowanie:
Tajemnica zdrowego snu zawarta jest w recepturze tej unikalnej nalewki. Ziele melisy działa uspakajająco, podobnie jak szyszki chmielu i kwiat lawendy, co pozytywnie wpływa na proces zasypiania. Ponadto owoc głogu oprócz działania uspokajającego, pozytywnie wpływa na układ krążenia. Również siemie lniane, kwiat lawendy i ziele melisy, usprawniają proces trawienia, co działa korzystnie na organizm a tym samym ułatwia zasypianie.

Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych.


Skład: woda, fruktoza, zagęstnik - fosforan diskrobiowy, ekstrakt wodny z głogu, soki zagęszczone (65°Bx) z: aronii, jabłka, ekstrakty wodne z : melisy, lnu, chmioelu, aronii, przeciwutleniacz - kwas cytrynowy - ekstrakt wodny z lawendy, konserwant - sorbinian potasu.


Sposób użycia:
5 ml nalewki (łyżeczka od herbaty) spożyć rano i wieczorem. Nie przekraczać 10 ml nalewki w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:
Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.