Wyciskarka Kuvings C9500. Następca bestsellerowego modelu B6000.


SM_1942

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


2 290,00 zł

Wyciskarka do soków Kuvings 950 SC.

Dystrybutor: VIMEDLUX Violetta Nowakowska, Al. Jana Pawła II 43a/23a, 01-001 Warszawa.

Kuvings C9500 - Wolnoobrotowa Wyciskarka Nowej Generacji

Dostępna w 3 kolorach!

srebrny, bordowy, biały

Uwaga!
Zamówienia tylko telefonicznie, lub emailem.
Program rabatowy nie obejmuje wyciskarek do soków.

10 lat gwarancji!

Wyciskarka na całe owoce!

Nowocześniejsza, ulepszona, wydajniejsza. Tak w skrócie można opisać najnowszy model wolnoobrotowej wyciskarki Kuvings. Pragniemy przedstawić najnowszy model wyciskarki światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings C9500. Od teraz dostępny już w Polsce!

Wyciskanie soku jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Model C9500 posiada wszystkie zalety bestsellerowego modelu B6000, ale dodatkowo firma Kuvings wprowadziła najnowocześniejsze rozwiązania, które sprawiają że model C9500 to nasz numer 1 w wyciskaniu najwyższej jakości soku. Pełnowartościowego soku pełnego witamin, minerałów, fitozwiązków i enzymów. Kuvings C9500 to wyciskarka wolnoobrotowa, która na zawsze zmieni Twoje nastawienie do wyciskania zdrowego soku w domu.

Ten sam potężny - 240 Wat silnik

Najmocniejszy silnik na rynku nie tylko wyciska sok z najtwardszych produktów, ale robi to z imponującą płynnością. Duża moc z łatwością radzi sobie z całymi owocami i warzywami przez co wyciskanie soku jest szybkie i łatwe!

Ulepszony Ślimak - Wyciska więcej

W modelu C9500 ślimak został nieco zmodyfikowany. Waży znacznie mniej i został wyposażony w specjalny otwór, który zapobiega przedostawaniu się pulpy do soku. Dzięki takiemu rozwiązaniu sok jest klarowny. Smuklejszy kształt ślimaka to również efektywniejsze wyciskanie soku z produktów, w tym zielonych liści!

Małe Zmiany - Duża Różnica

Z pozoru misa na sok przypomina misę z bestsellerowego modelu Kuvings B6000. Pozory mogą mylić. Inżynierowie z firmy Kuvings zaprojektowali misę na nowo, dzięki czemu wyciskanie soku jest bardziej efektywne, a czyszczenie i składanie wyciskarki jeszcze prostsz

Nowy Design,

Smukły i Luksusowy

Zmieniliśmy wygląd, aby nowy Kuvings C9500 stał dumnie w centrum Twojej kuchni.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.