Czarny czosnek BIO Juleko 50g


JUL2

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


31,00 zł

Czarny czosnek BIO Juleko 50g

Dystrybutor: JULEKO Bogumiła Krzycka, Piaskowa 58, 05-075 Warszawa

index: JUL2

Czarny czosnek to nic innego jak biały, który został poddany procesowi fermentacji, dzięki czemu jego wszystkie wartości odżywcze wzrosły dziesięciokrotnie. Oznacza to, ze w jednym ząbku, jest wartość zdrowotna równa prawie całej główce.

Wartości odżywcze, czyli dokładnie co? Już odpowiadamy:

  • witaminy: z grupy B (B1, B2, PP), C, prowitamina A,
  • mikroelementy: miedź, żelazo, nikiel, kobalt, chrom, selen i garman,
  • pierwiastki mineralne: wapń, potas, magnez,
  • flawonoidy,
  • aminokwasy,
  • saponiny.


Jednym z najistotniejszych składników jest olejek eteryczny, który oddaje głęboki,
a zarazem charakterystyczny aromat, mając przy tym antyseptyczne działanie.

Allicyna, to kolejny podstawowy składnik, który ma bardzo dużo właściwości leczniczych. Odpowiada, choćby, za nasz system immunologiczny – jest kopalnią silnie działających antyoksydantów. Ponadto, reguluje ciśnienie tętnicze krwi oraz pomaga wyeliminować nadmiar groźnych i szkodliwych dla naszego zdrowia lipidów. Obniżeniu ulega również poziom złego cholesterolu, co pozytywnie przekłada się na profilaktykę chorób układu krążenia. Allicyna, poza tym, ma działanie rozgrzewające, dlatego też czosnek uznawany jest za popularny afrodyzjak. Jednak to nie koniec jego zalet. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu oraz chroni przed innymi chorobami, takimi jak artretyzm i reumatyzm.

Ajoen, to związek chemiczny, który w sposób naturalny występuje w czarnym czosnku. Stanowi bezwonny produkt rozpadu Alliny. Odznacza się skutecznością w hamowaniu tworzących się zakrzepów krwi w tętnicach i w ten sposób zapobiega udarom. Jest także zaliczany do substancji o najsilniejszym działaniu przeciwrakowych. Stosowany jest jako środek bakteriostatyczny. Swoją sławę zawdzięcza właściwościom bakteriobójczym i antybiotycznym oraz zdolności do obniżania poziomu złego cholesterolu. Hamuje zlepianie się płytek krwi po uszkodzeniach tkanek, a ponadto wzmaga działanie prostacykliny, forskoliny i innych substancji antyagregacyjnych. Działa niczym aspiryna.

Czarny Czosnek to wspaniałe uzupełnienie regularnej i bogatej w składniki odżywcze diety – jest naturalnym energetykiem. Prócz walki ze stresem i depresją potrafi w zadziwiający sposób pobudzić organizm do działania.

W smaku jest przepyszny – ma nieco słodkawy smak, który przypomina suszona śliwkę. Zaskakujący powinien być fakt, że NIE POSIADA czosnkowego, dość drażniącego aromatu.
Z łatwością się trawi, dlatego też pozbawiony jest nieprzyjemnego efektu, w postaci nieświeżego oddechu.

Zalecamy, spożywanie od 1 do 3 ząbków dziennie, najlepiej rano – przed i po śniadaniu. Należy go unikać w okolicach wieczornych i przed pójściem spać, ponieważ ma działanie pobudzające, które utrzymuje się przez 8 godzin – może to powodować problemy
z zaśnięciem. Warto go stosować przed i po wysiłku fizycznym.

Czarny Czosnek NIE MA efektów ubocznych, jednak jeśli zażywasz inne lekarstwa, zalecamy skonsultować się z lekarzem przed jego spożyciem.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.