Krem do paznokci 50g NAILINEX Dr Michaels Łuszczyca


FEB10

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


179,00 zł

Krem do paznokci 50g NAILINEX

Dystrybutor: Febumed

Specjalistyczny krem do pielęgnacji płytki paznokciowej dotkniętej zmianami łuszczycowymi, jak również infekcjami pochodzenia grzybiczego i bakteryjnego. 50g

Opis produktu

Wskazania i stosowanie preparatów z serii Dr Michaels:

Przy użyciu szczoteczki z miękkim włosiem płytkę paznokciową, powierzchnię wokół i pod paznokciem, należy umyć Żelem myjącym Dr Michaels. Preparat po ok. 2-3 minutach zmyć ciepłą wodą i osuszyć skórę ręcznikiem.
Przy pomocy wacika, powierzchnię paznokcia, wokół paznokcia i pod paznokciem, posmarować płynem do paznokci NAILINEX (przed użyciem wstrząsnąć). Pozostawić do wyschnięcia na ok. 5 min.
Na te same miejsca, nanieść NAILINEX Krem do paznokci. Pozostawić do wchłonięcia na ok. 5 minut – nie wycierać! Stosować 2 razy dziennie – rano i wieczorem.

Stosować przewlekle do osiągnięcia pożądanych efektów.

INGREDIENTS/SKŁADNIKI
PETROLATUM, COCOS NUCIFERA OIL, CERA ALBA, CARICA PAPAYA FRUIT EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, CETEARYL GLUCOSIDE, ALLANTOIN, DAUCUS CAROTA SATIVA SEED OIL, CAMELLIA SINENSIS, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, ALOE BARBADENSIS JUICE POWDER, MENTHA PIPERITA OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS FLOWER OIL

ZANIM ZACZNIESZ UŻYWAĆ:

W celu wykluczenia reakcji alergicznych, preparat należy zastosować na niewielkiej powierzchni ciała zgodnie z podanym sposobem użycia. Po aplikacji, obserwować skórę przez 48 godzin, czy nie pojawią się zmiany świadczące o nadwrażliwości na składniki preparatu. Nie zmywać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry w miejscu użycia produktu, należy zmyć ją wodą z mydłem i skontaktować się z lekarzem. Stosując kilka preparatów jednocześnie, test każdego z nich należy przeprowadzić w innym miejscu na ciele.

SZCZEGÓLNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.
Unikać kontaktu z oczami, w razie jego wystąpienia przemyć oczy wodą aż do ustąpienia pieczenia.
Nie stosować na duże powierzchnie uszkodzonej skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.UWAGI:
Ze względu na zawartość naturalnych olejków, preparat może czasami przybierać barwę brązową.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Nie zamrażać.
W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry, wysypki, preparat należy zmyć wodą z mydłem i zaprzestać jego stosowania. Zasięgnąć porady lekarza.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.