Wyciskarka Kuvings 750 SC biała jednoślimakowa Wyciskarka soków Kuvings Wyciskarka do soków Kuvings 750 SC


KSa

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


1 590,00 zł

Wyciskarka do soków Kuvings 750 SC.

Dystrybutor: VIMEDLUX Violetta Nowakowska, Al. Jana Pawła II 43a/23a, 01-001 Warszawa.

Wszystkie modele Wyciskarki soków Kuvings >>>

Wyciskarki soków Kuvings serii SCróżnią się tylko Kolorem.

Uwaga!
Zamówienia tylko telefonicznie, lub emailem.
Program rabatowy nie obejmuje wyciskarek do soków.

10 lat gwarancji!

Najprostrze i najszybsze płukanie i mycie wyciskarki soków Kuvings
Film Tutaj >>>

Soki z kartonu zawierają konserwanty, sztuczne barwniki, cukier, słodziki, są nieświeże, rozwodnione, mają gorszy kolor i smak.

Sokowirówki mielą, szatkują owoce i warzywa metalowymi nożami z szybkością 1000 obrotów na minutę. Uzyskany sok jest nagrzany, napowietrzony, utleniony, giną w nim witaminy i enzymy, które są wyjątkowo wrażliwe na temperaturę i kontakt z metalem. Po wyciśnięciu taki sok szybko zmieni kolor i smak, nie można go przechowywać. Przede wszystkim - uzyskamy dużo mniej soku, więc używanie sokowirówki to w zasadzie marnotrastwo owocu czy warzywa.

Soki z wyciskarki Kuvings.
Wyciskarka soków Kuvings daje nam możliwość zrobienia świeżych, maksymalnie pożywnych soków. Uzyskany sok zachowuje wszystkie wartościowe składniki, które były w owocu czy wyciskanym warzywie.

Sok z wyciskarki Kuvings może być przechowywany w lodówce w zamkniętym naczyniu nawet do 72 godzin bez większego uszczerbku dla cennych składników.

Dzięki metodzie wolnoobrotowego wyciskania otrzymujemy nawet o 100% więcej soku!

Wyciskarka Kuvings to idealna wyciskarka do wyciskania soków stosowanych w terapiach sokami:

  • dr Gersona
  • dr Jensena
  • dr Walkera
  • dr Cabot
  • dr Dąbrowskiej
  • w odchudzaniu
  • w diecie Alleluja
  • w codziennym Zdrowym Odżywianiu


Wyciskarka Kuvings jest imponująco wydajna, z kilograma pomarańczy pozwala otrzymać o 100% więcej soku w porównaniu z tradycyjną sokowirówką!!!

Silny, nieprzegrzewający się silnik - Kuvings ma bardzo mocny, trwały i niezawodny silnik, który obraca ślimak i nie pozwala mu zatrzymać się nawet przy zetknięciu z bardzo twardymi warzywami. Moc 240 WAT czyni to urządzenie bezkonkurencyjnym w porównaniu do innych, podobnych wyciskarek, które są znacznie słabsze.

Olbrzymia siła wyciskarki Kuvings umożliwia wyciskanie nie tylko twardych owoców i warzyw, włóknistych, czy liściowych jak natka pietruszki, ale nawet nasion i orzechów! – wszystko to bez ryzyka przegrzania. Wolnoobrotowa technologia sprawia, że urządzenie jest bardzo trwałe.

Dzięki sile wyciskarki uzyskuje się możliwość różnicowania diety. Kuvings potrafi wycisnąć pożywne soki zarówno z miękkich owoców np. jabłek czy pomarańczy, jak również twardych warzyw tj. marchwi, czerwonej kapusty, czerwonego buraka, poradzi sobie również z orzechami.

Namoczone wcześniej migdały zamieni w bajecznie smaczne mleczko migdałowe!

Wyciskarka może być również używana do wyciskania soku z zielonych warzyw liściastych, czy warzyw o strukturze włóknistej takich jak seler.

Daje to możliwość zróżnicowanej diety i tworzenia bogatych, pożywnych mikstur prozdrowotnych. Wyciskarka Kuvings służy również jako urządzenie lecznicze. Za jej pomocą możemy poddać się sokoterapii i oczyścić organizm z toksyn. Wystarczy tygodniowa kuracja by znacząco poprawić stan swojego zdrowia.

W profilaktyce picie świeżych soków - szczególnie warzywnych odkwaszających organizm - jest nieocenione.

Aby rozpocząć wyciskanie soków wszystkie części składowe muszą być odpowiednio zamontowane. Szereg czujników zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Wyciskarka nie ma żadnych nieosłoniętych elementów ruchomych dzięki czemu nie stanowi zagrożenia nawet dla dorastających dzieci. Dodatkowo – w przeciwieństwie do wyciskarek dwuślimakowych - w trakcie wyciskania soku właściwie nie potrzeba używać tłoczka do popychania, co również zwiększa jej bezpieczeństwo.

Obsługa wyciskarki jest banalnie prosta. Dzieci same mogą robić pyszne, zdrowe i pożywne soki.

Wygodne czyszczenie!
Pomiędzy wyciskaniem soków według różnych przepisów wystarczy wlać czystą wodę i przepłukać urządzenie bez konieczności jego demontażu. Szybkie czyszczenie wyciskarki Kuvings wykonuje się wlewając ok. 1 litra wody w otwór, w który wrzucamy owoce. Takie płukanie umożliwia wykonywanie różnych rodzajów soków bez konieczności czasochłonnego mycia wyciskarki.

W celu generalnego mycia należy zdemontować głowicę wyciskarki co zajmuje tylko 10 sekund.

Wyróżnienia wyciskarki soków Kuvings.
Wyciskarka Kuvings w działaniu wykorzystuje J.M.C.S (Juicer module comprising system) czyli wolnoobrotową metodę wyciskania soku za pomocą ślimaka zrobionejgo z nadzwyczajnego tworzywa zwanego Ultemem (Ultem kosmiczne tworzywo NASA).

J.M.C.S jest to sprawdzona, solidna, unikalna technologia, poświadczona ponad 20-stoma certyfikatami, posiadająca ponad 40 patentów, znana w ponad 50-ciu krajach. Dzięki niej można śmiało powiedzieć, że wyciskarka Kuvings jest urządzeniem najwyższej jakości.

Kuvings nagrodzony został złotymi medalami na światowych targach w 2010 i 2011 roku w Genevie, Peterburgu i Szanghaju. Wielokrotnie wyróżniano go na międzynarodowych targach innowacyjnych wynalazków czy targach aparatów kuchennych. Zawsze znajdował się w pierwszej lidze, zawsze dostrzegano go i szeroko komentowano podczas tego typu imprez jako produkt najwyższej klasy.

Terapia Doktora Maxa Gersona.
Gerson opisał przyczyny powstawania raka i wielu innych chorób, jako zespołu wyniszczenia tkanek wynikającego z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym, postępującą autotoksyczność organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych. Określił raka jako chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych organów. Opracował tzw. terapię Gersona, polegającą na spożywaniu dużej ilości soków oraz wykonywaniu lewatyw z kawy sporządzonej w specyficzny sposób.

Film "Cud Terapii Gersona" >>>

Nie musisz robić kawowych lewatyw, ani pić kilkunastu szklanek soków dziennie, ale na 100 % jesteś bardziej, lub mniej "zakwaszony" i masz niedobory potasu. A z tym najlepiej zawalczysz smacznymi sokami z warzyw zrobionymi w Wyciskarce Kuvings.Tagi:
wyciskarka, wyciskarka kuvings, wyciskarka soków, wyciskarka jednoslimakowa, soki warzywne, soki owocowe, terapia Gersona, soki według Gersona,Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.